Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Blogs

gib's picture

Fotogalerija

Unike®

www.unike.org/v/Members/gib/

Picasa™

picasaweb.google.com/gibcat

Flickr™

www.flickr.com/people/36613121@N00/
www.flickr.com
predo's picture

New KH36 in town

Vilniuje rieda naujas ratas, Kris Holm 36".

Unike jau seniai apleido deivė Nikė, todėl kyla minčių apie Facebook community.

Beje, kas dar turi 36"? gib?

Smecta's picture

Vienratis TV3 eteryje

Sveiki visi visi! Jei dar yra tokių kurie kada nors čia apsilanko, tai galiu pasireklamuot, kad šeštadieni jau antrą kartą vaidensiuos TV3 šokių projekte "Šok su manimi".

endless's picture

Paskolinkit 36" please

Sveiki kolegos,

Ar galėčiau iš šiam sekmadieniui (08-24d.) pasiskolinti iš kieno 36" ratą? Galimi barteriniai mainai paslaugomis iš VELOVELO !

Mano nr 868022787, labai lauksiu atsiliepsiančių!

endless's picture

Apie vienračius per Žinių radiją

Sveiki,

Šiandien 18:30 per http://ziniur.lt/ laidą Radioaktyvus kalbėsiu apie pramogas ir sportą ant vieno rato. Galbūt kam įdomu bus Smile

gib's picture

Halloween

Katės greitai veisiasi tik populiariame O. Benderio posakyje. Žemėje, kurios pusė paviršiaus paversta savartynu, greitai veisiasi tik žmogus ir jo veisiamas maistas. Žmogui nebereikia bijoti gyvūnų, išskyrus kitą žmogų. Iš baimės turime valstybes ir kariuomenę, demonstruojančią pasirengimą pervažiuoti priešams tankais per galvas. Gyvybės naikinimo priemones kuria ne pusgalviai, laikantys rankose automatus, bet visuomenės gerbiami intelektualai: mokslininkai, verslininkai, politikai. Tai akivaizdžiai parodo, kad net atradėjai ir novatoriai, pasiekę aukštumų savo srityse, gali būti visiški moraliniai imbecilai, keičiantys gyvybę į pinigus. Bet kam visa tai įdomu? Einu geriau savo PlayStation konsolėj užkursiu Manhunt.

*** po maždaug šešių valandų: ***

Vėlės gerbiamos labiau už gyvą. Kokia iš jų nauda: nei apvogsi, nei iškeiksi, nei kailį nudirsi. Gali tik paverk ir gražiu žodžiu paminėt: taip sau, o geriau - kitam, Vėlinių proga pagarbą ir užuojautą pavaizduot.

Šiandien Helovinas - žmonės vaiduokliais rengiasi, veidus baisinasi. Klausimas - ar žmogui klaiki kaukė reikalinga? Juk kito tokio išgamos žemėje nėra.

gib's picture

Open Season

Anksti kaip vaikystėje atėjusi žiema primena, kad gyvename šiaurėje. Dauguma čiabuvių taip įnikę į savo kasdienius vargus, kad miršta net nesuvokę, jog didžioji dauguma žmonijos gyvena tropiniame karštyje, ir tik nedidelė dalis žmonijos yra nublokšta į Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją, Švediją, Norvegiją, Islandiją, Grenlandiją, Aliaską, Rusijos Arktį.

Praeitą naktį persukome laikrodžius, kad budint būtų daugiau šviesos. Tačiau ką bedarytume, žiemą diena truks tik ketvirtį paros, jeigu purviną, bet šviesesnį už dangų sniegą verta vadinti diena. Sustingęs protas bunda taip sunkiai, kaip rytais pridusę automobilių akumuliatoriai,- dauguma vakarais sumigs kaip reikiant neprakutę, užliūliuoti skaitmeninės TV ar greičiausio ES Interneto.

Iškirtome taigą, iššaudėme žvėris, pristatėm fermų-skerdyklų, užpylėm žemę asfaltu, įsikalinom benzininiuose kibiruose ar betoniniuose urvuose ir mėgaujamės šiltoje Kalifornijoje sukurta technologine pažanga.

Panašu, kad vienratastas yra tokia pati civilizacijos nuokruša, kaip bet kuris kitas žmogėnas. Jam reikia sugniaužti kumštyje pautus ir stačiai į spoksoklę paaiškinti, kad sportas yra sveikata, kad judėti būtina, kad žiema yra ne kliūtis, bet šioje platumoje esančių dundukų visas gyvenimas. Jeigu nėra drąsos emigruoti vėlniop iš šito amžinojo įšalo, tėra dvi galimybės:

žiemos miegas
prieš eidamas gulti nepamiršk bent pirštų pakrutinti ir užsiregistruoti
amžinoji gyvastis
atsipeikėk, nusiprausk šaltu vandeniu, išsiražyk-prasimankštink-apšilk, neškis ratą laukan, ir tik nepamiršk, kad tuntas tavo kolegų - apsibezdėjusių slunkių laukia, kol TU paskelbsi meetą arba brūkštelėsi shoutą

Unicycle movie

Po gan ilgo laiko tarpo vel buvo prisimintas vienaratis. Taigi pavazinejom, pafilmavom, pamontavom ir ziurim kas gavosi
http://www.youtube.com/watch?v=53k5U9ubQpg

Cross's picture

Parduodu vienaratį

Smecta's picture

2011 06 19 <<< Today I landed ! >>>

Tai va. Pamačiau šiandien vakare apie 21:30h šitą multiką http://www.youtube.com/watch?v=55wlXLSQf2E&, kurį prieš kelias dienas inmetė Jonas iš Panevėžio ir net biesas paėmė... Kodėl jis gali o aš negaliu??? Paskutiniu metu žiauriai nėra laiko važinėt ir praktikuotis triukus, viso labo tik į darbą ir atgal nuriedu kilometrą ar net mažiau. O jis bestija jau net rteyflip suspėjo išmokt..

Syndicate content