Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Kenshis's blog

Kenshis's picture

Custom uni

Pagaliau baigtas mano custom uni Smile Rėmas Qu-Ax Cross Sėdynė Qu-Ax Street Sadle Spaustukas Qu-AX Švaistikliai Qu-Ax ISIS Alu 125mm Stebulė Kris Holm Ratlankis Alexrim DX 32 Padanga neaiški Pedalai Mongoose Aš patenkintas Grin pagaliau prasidėjo mano kaip street'erio/trial'erio karjiera. Šiandien buvo išbandymas, viskas super. Aišku yra ir nuo kur svorio numesti ir kur toliau tobulėti, bet pirmiausia tai daryti reikia pačiam, o ne ratui.
Kenshis's picture

Fotos :)

Keletas vakar dienos foto : Prisistatau, čia aš ! Image Hosted by ImageShack.us
Kenshis's picture

Patobulinimas

Pradėjau vykdyti savo planą Smile. Pirmas žingsnis jau žengtas, katik užsakiau pora prekių iš unicycle.co.uk 19" Kris Holm freeride rimsa Rimsas inner tube Kamera ir nemokama lipduka dar gausiu Grin
Kenshis's picture

2006-04 -15 3 vienraciu dienorascio skyrius :)

Pusę dienos lijo - shyt, galvojau jau nepavažinėsiu, bet laimei išsigiėdrino. Šiandien mokiausi crank ir pedal grabus, jėga dalykas, padeda užlipt ten kur su dabartiniu hopinimu dar nelabai užsikepurnėtum. Crank grabas jau įvaldytas, atrodo nesudėtingas, bet turi pora suktų vietų. Užšokt ant kranko paprasta kaip 2X2, bet nuo kranko visą vienratį užsišokdint ant objekto sudėtinga. Teko keletą kartų išsitiestį ant žemės, dėl neteisingo svorio paskirstymo, svarbiausia užmetinėjant vienratį abiem pedalam duoti panašiai svorio. Pora kartų užsimetinėjau daugiau svorio atraminio pedalo, tai būna taip - vienratis iš po tavęs ir tada graibykis, kad tik negriūtum.

Kenshis's picture

2006-04 -14 2 vienraciu dienorascio skyrius :)

Vippy... Patobulėjau. Išmokau stabiliai važiuot laikant "seat in front", dabar kai pagalvoji tai išvis lengvas manevras, tik reikia pagaut pusiausvyros padėtį.

Ignalina jau pradeda priprasti prie vienračio, žmonės jau mažiau stebisi, džiugu Smile Nors sužinoję kaina dažnai sako -"Kas tu durnas, dviratį galėjai nusipirkt. Pralinksmina tokiė komentarai. Nevertina žmonės vienračio kaip transporto priemonės, perdaug dar keistas dalykas Lietuvai. Kažkokie atsilikėliai esam, visiem vienratis = cirkas. Jau nusprendžiau, kuria kryptimi tobulėsiu - "Street/trial", kažnaip labiau traukia negu "Muni", bet nepraleisiu progos ir miškais paraidint.

Kenshis's picture

2006-04 -05 1 vienraciu dienorascio skyrius :)

Šiandien nutariau išbadyti "Muni", išvažiavau su savo "Luxus'u" (aišku jis tam neskirtas) į artimiausią miška. Susiradau apsamanojusią nuokalnę, aišku ne per stačią ir pirmyn !! Įspūdžiai nepakartojami, visas kūnas stengiasi išlakyti pusiausvyrą, kad tik išsilakytum virš rato, padanga slysta per šlapias šaknis - pasaka ! Radau pora geru nuokalniu, bet šį karta nutariau dar nebandyti, Smile baisu dar. Įdomu būtų pabandyti su tikru "Muni" . Beto miške pavyko padaryti pirmąjį tikra Vienračio triuka "180 unispin " . Dienelė nenuėjo veltui Smile.

Kenshis's picture

As ir vienratis.

Esu Tomas is Ignalinos, vienrati turiu nuo 2006.02.09. 2 metus vazinejau riedlente, bet ji buvo ne tai ko as norejau. Galvojau pradeti vazineti bmx todel susiradau bmx foruma ir pradejau ieskoti informacijos,bet pamaciau gib'o posta kuriame buvo parasyta, kad parduotuveje GD galima nemokamai isbandyti vienrati. Siuo pasiulymu nepasinaudojau, bet BMX jau nebetrauke,
susirasem su Egidijum ir po poros dienu atejo maniskis, ir kolkas vienitelis mano zirgas LUXUS. Likau patenkintas siuo savo sprendimu simtu procentu. Vienratis toks puikus dalykas, tad net nezinau kaip apibudinti. Ypac malonus buvo tas jausmas, kai prima kart uzlipau ant surinkto saviskio.

Syndicate content