Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Freestyle Uni

gib's picture

Vakar susirinkau vienrati triukams mokintis. Stipinų ilgį parinkom iš trečio karto (ačiū „Geram dviračiui“), bet galiausiai pavyko padaryti tvirtą ratą. Turėtų laikyti:

Saddle QU-AX Flame
Seatpost Kris Holm Alu
Clamp Koxx One Red
Frame Koxx One Freestyle Long Neck
Hub QU-AX CrMo 48 Hole
Cranks QU-AX Alu 114 mm
Rim Alexrims Supra J Chrome
Tyre Panaracer HP-48s

CRW_4543_RJ

CRW_4544_RJ

CRW_4545_RJ

Skarotas's picture

Geras daiktas

Kad televizorius - geras daiktas jau senai netikiu. Na, GIB pavydžiu nerealiai tau (gal todėl jog lietuvis...). Išvariau aš savo uni (senaji Qu-Ax) tai pajaučiau koks jis suvargęs ypač kai persėdau nuo "RoadMonster". Švaistiklai sulinko po rimtesnių triukų, be to įtariu rėmas palinko ir t.t. Tavo tikrai tvirtas daiktas (kaip matau) kasdieninėms treniruotėms pats tas... tiks ir karts nuo karto rimčiau šoktelti į ora su juo Grin SĖKMĖS treniruotėse!

gib's picture

Monster

Jau atsibodo laukti tavo Koxx'o nuotraukų. Kiek žinau tavasis dabar kiečiausias vienratis Marijos žemėje Cool Jeigu jau grįžęs, būtų smagu susitikti kur vakarop ir tą žvėrį išbandyt.

gib's picture

Kirmėlė

Pasikeičiau padangą į Maxxis Hookworm Cool Panaracer taip pat labai gera high-pressure padanga, tačiau pripratusiam prie storų muni padangų ji yra labai kieta ir jautri. Hookworm'o padanga gerokai sunkesnė ir apvalesnė, todėl mokytis važiuoti viena koja su ja buvo lengviau, nes turi daugiau inercijos ir posukiai gaunasi ne tokie staigūs. Pereinamajame laikotarpyje žaisiu su Hookworm Wink Žodžiu, kam standartinė QU-AX padanga sudils, pabandykite šitą. Gar pas Geradviratį mačiau naujas Odyssey aukšto slėgio padangas, reiktų pabandyti, gal kas surizikuos.

CRW_4575_RJ

gib's picture

Upgrade

Mano freestyle'as senokai upgrade'intas. Išmečiau subinę tepantį QU-AX Flame balną ir uždėjau Holy Roller Hookworm padangą. Dabar viskas labai gerai, stebulę į ISIS keisiu tik jeigu nelaikys „kvadratas“ (mažai tikėtina).

Saddle Kris Holm Fusion Street
Seatpost Kris Holm Alu
Clamp Koxx One Red
Frame Koxx One Freestyle Long Neck
Hub QU-AX CrMo 48 Hole
Cranks QU-AX Alu 114 mm
Rim Alexrims Supra J Chrome
Tyre Maxxis Holy Roller Hookworm

predo's picture

Foto

Nuotraukoje atrodo, kad čia Hookwormas... Ar čia dar ne su ŠventaisRieduliais?

gib's picture

Kirmėlė

Taip, Hookworm, ačiū.

predo's picture

Bet juk ir buvo...

Ane?