Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Ką reiškia grąža?

gib's picture

Forumas feedback · GRĄŽA yra sukurtas tam, kad galėtume rašyti pasiūlymus ir atsiliepimus apie klubą, šią Interneto svetainę ir pačius forumus. Girdėjau įvairių minčių apie tai, kad svetainė yra keista, kad reiktų keisti dizainą, gaunu pasiūlymų iš įmonių, kurios norėtų įkelti savo banner'į į svetainę arba siūlo reklamuotis už pinigus. Visa tai sveikintina, rašykim ir diskutuokim čia.

Šią svetainę padariau su nemokama TVS ir default dizainu, kuo mažiau keisdamas ir nieko neprogramuodamas, tik naudodamas numatytus nustatymus, kad kuo mažiau kiltų problemų atnaujinant programos versijas ir prižiūrint. Kol kas mums viskas kažkaip tarnauja, jeigu matysim, kad yra reikalas keisti, pagadysim kitaip ir geriau.

Pasiūlymai reklamuotis kitur yra viliojantys, tačiau kol neturim iždo (£€$¥), galime tik naudotis nemokamomis alternatyvomis. Reklamuoti kitas įmones šioje svetainėje įvairiausių mirgančių banner'ių forma nepatariu, nes dėl jų tik prarasime narių ir svečių.

predo's picture

Pasiūlymas

www.azuolynas.lt/~sg reikėtų surasti vietos ir sukurti mini baneriuką. Tokiu atveju mūsų svetainė neturėtų mokėti. Tereiktų klubo nariams nors kartą į metus padaryti šou "Ąžuolyno" vid. m-kloje. Jei reiktų - susitartume ir kitaip.

salnius's picture

SG

Predo tesingai pasake, butu galima sitaip padaryti, ypac gal net ir pagerintu musu mokyklos SG radijuj ir unike.org

gib's picture

Galim

Darom! Kas mūsuose (musyse Wink) gabus kurti banerius?

salnius's picture

gerai nezinau

Gal Predo, nes jis ten moka saitus kurti, tai gal ir padrytu as tiesiog nezinau

salnius's picture

Pakeisti

As siulyciau pakeisti sios svetaines (template)ar kaip ten? Zodziu isplanavima, nes irgi girdejau, kad kai kuriems sunku suprast kaip naudotis sia interneto svetaine

Tarakonaz's picture

Viskas gerai

Normali ta struktūra. Smile Aš kiek davinėjau davinėjau adresą, visiems patiko. Ne durni supras, o kas nesupranta, belieka pasakyti - nemokšos... Wink

predo's picture

Bad words

Verti mane naudoti BAD WORDS. Nieko aš nemoku. Tiesiog šiek tiek moku HTML. Reikia klausti def'o. Jis iš tų vandenų turi pažįstamų. Jie galėtų sukurti. Arba jis pats netingėtų. Grin

sharchanas's picture

RSS

Gal sakau eitu imest koki RSS plugin'a topic'ams ir post'ams? But visai nieko

gib's picture

RSS

RSS yra Drupal core, turi matyti RSS icon'ą URL lauke Firefox'e kai nueini į http://www.unike.org/. Gali paspausti icon'ą ir subscribe'inti. Rodo 10 naujausių topic'ų, tačiau nerodo komentarų.

sharchanas's picture

nop

tame ir beda kad mano FF kazkaip nesmato tos ikonkes po atnaujinimo berods