Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Klubo susitikimai

Kas? Kur? Kada?

Klubo nariai renkasi į susitikimus, kad galėtų pabendrauti, pamokyti ko yra išmokę ir pasimokyti iš kitų. Sporte jokia technologija (Internetas, vaizdo filmai, el. paštas, telefonas) negali pakeisti betarpiško bendravimo ir gyvo patyrimo. Tikriausiai galima išmokti važiuoti vienračiu vien tik būnant vienratininkų būryje ir stebint Wink

Klubo susitikimai vyksta reguliariai, tačiau būna išimčių, todėl geriausia sekti renginių skelbimus (čia žemiau) ir kalendorių.

Taip pat reikia žinoti ir nepamiršti, kad klubo susitikus organizuoja patys klubo nariai, t.y. kiekvienas arba bet kuris klubo narys gali (privalo Wink) sugalvoti ir skelbti klubo renginius.

Vilniuje

Šiltuoju metų laiku, kai temsta ne taip vėlai, klubo susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio:

  • Pirmą pirmadienį – 1·1
  • Antrą antradienį – 2·2
  • Trečią trečiadienį – 3·3
  • Ketvirtą ketvirtadienį – 4·4

VilniausEuropos Lietuvos sostinės:

  • Katedros aikštėje (1·1 & 3·3)
    Renkamės vakare apie 18 val. dešiniame aikštės krašte žiūrint į Arkikatedros fasadą ir važinėjame pačioje aikštėje, Sereikiškių parke arba kur nusprendžiame.
  • Vingio parke (2·2 & 4·4)
    Renkamės vakare apie 18 val. po kriaulės formos amfiteatru ir važinėjame keletą valandų aikštelėje, asfaltuotais arba miško takais.

Šaltuoju metų laiku ir visus metus vyksta susitikimai – „Muni Weekends“ (kalnų vienračių savaitgaliai). Jų metu važinėjama Vilniaus parkais ir kalvotomis vietovėmis, tobulinant važiavimo įgūdžius, lavinant jėgą ir ištvermę. Šie susitikimai būna ilgi, pertraukų užtenka gerai atsipalaiduoti ir pabendrauti.

Kitur

Klubo susitikimai kituose Lietuvos miestuose nežinia ar vyksta. Jeigu vyksta, paskelbk čia – turėsime daugiau narių ir svečių.

Klubo nariai taip pat yra lengvai sukalbami ir gali būti kviečiami (susisiek!) į kitus renginius. Galim pamokyti važiuoti vienračiu, ir kadangi vienratis ypatingai traukia praeivių dėmesį – padėti reklaminėse kampanijose.

gib's picture

Meet'ai kitur

Kodėl klubo meet'ai vyksta tik Vilniuje?

Tam kas pirmas sušauks kitame mieste klubo narių susitikimą, kuriame sudalyvaus daugiau negu vienas narys Wink, dovanoju ir išsiųsiu paštu mėlynos spalvos L dydžio QU-AX firminius Fruit of the Loom marškinėlius. Nieko ypatingo, bet yra proga bent dviems nariams susitikti ir pabendrauti – gal užsimegs susitikimų tradicija.

gib's picture

Award

Jei kituose miestuose klubo susitikimai nevyksta ir kad prizas pagaliau būtų įteiktas, nusprendžiau, jog Šv. Kalėdų proga reiktų apdovanoti veikėjus iš kitų miestų, kurie meet'us daro Vilniuje. Trumpai tariant, QU-AX marškinėlius ir Kris Holm plakatą gauna palangiškis žemaitis nygeris už 2007 m. spalio 27 d. Vilniuje surengtą Šeštadienio treniruotę. Prizą įteiksiu asmeniškai kai ilgai netrukus būsiu Palangoj. Sveikinimai šaunuoliui Unikeriui! Cool Kitų miestų Unikeriams - drąsiau ir aktyviau rengti susitikimus.

OMG :D

Jauciuos pamalonintas Grin
Aciu Jum visiem uz sudalyvavima, Aciu Gib.

RESPECT!

[Vienratininkų garbės konsulas Palangoje]

NickAn's picture

Sveikinimai nygeriui

Sveikinimai nygeriui Rock Out

Klaipeda

Sveiki visi Smile Isigyjau toki kokio dar neturejau - vienu ratu Smile. Mokausi kolkas, pavaziuoju gal tik koki penketa metru. Taciau jei be manes yra daugiau turinciu vienarati galetume kalbeti apie temini susibegima. Tiesa, viena pazystu vaziuojanti, o kitas tik turi ir mokosi.

gib's picture

Welcome aboard

Spėju Mėmely būsi vienas pirmųjų. Žinau tik apie vieną artistą, kuris ten ant žirafos joja ir ugnimi žongliruoja. Jeigu yra 5 m, tuoj bus ir 5 km. Didesniu ratu ir 50 km per dieną yra ne riba. Jei per žiemą važinėsi, pamatysi, vasarą važiuot bus juokas - lengviau negu eiti. Gal dar kas nors iš pogrindžio atsilieps…

bluefire's picture

Tas "artistas" jau i Vilniu

Tas "artistas" jau i Vilniu atsikrauste, jis Viaceslavas beje. Smile

klaipeda

ce tikriausiai mane pazisti [mariu :], va dabar tik prisijungiau prie unike.org komandos

Smecta's picture

To klaipeda

Sveikinu anksčiau ar vėliau prisijungus! \Rock Out Nose Wink Galbūt būsi naujas aktyvus narys ir meet'ų lankytojas Wink