Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Muni 24"

gib's picture

Namuose reikia vietos naujam Kris Holm (jau pakeliui pas mane) vienračiui, todėl parduodu savo 24er'į. Iš esmės tai yra pagerintas QU-AX Muni 24" su tokiais skirtumais:

  • Balnas Kris Holm Fusion, visas juodas ir su nuimamu užvalkalu. (QU-AX balnas yra su geltonais bamperiais ir nenuimamu užvalkalu.)
  • Stipinai metalo spalvos. (Standartiniai yra juodi.)
  • Pedalai Snafu Concave. (Standartiniai pedalai yra pigūs, be keičiamų pin'ų.)
  • Švaistikliai 145 mm. (Standartiniai švaistikliai yra ilgi - 170 mm, man trūko greičio.)

Vienratis visas juodas, įskaitant balnavamzdį ir rėmą, nors kurį laiką (senesnėse nuotraukose) jis buvo pilkas: su aliumininiu rėmu ir balnavamzdžiu. Sukomplektuotas 2006 m. kovo mėn. Kainuoja 599 Lt.

gib's picture

Sale!

Kaip rašiau šito žvėries kaina tik spalio mėn. bus 550 Lt. Tai visgi Muni, ne QU-AX Cross 24", kuris naujas po pabrangimo kainuos ~680 Lt.

Nuotraukoje Skarotas ant šito vienračio Wink Arba iš jo galit nupirkti jo Koxx One Road Monster 24" ir daiktas nerealiai geras ir jam padėsit kai labai reikia.

gib's picture

Muni for sale

Parduodu savo muni 24" vėl už 550 Lt. Jeigu sausį niekas nenupirks – iškeliauja iš Lietuvos.

mart's picture

fak fak fak, reikia

fak fak fak, reikia apsispręst, ar imti tobulinti savo, ar parduot ir imti tavo munį, ar parduot ir imti tą kh29 (tikiuos jis neiškeliaus?)

p.s. o pats 24 neturėsi ? ir ar muninti nebus sunkoka su 29?

gib's picture

Apsisprendimas

Apsispręst kartais būna nelengva.

Su 29" nėra daug sunkiau negu su 24", ypač kai švaistikliai yra 150 mm - pats tas XC. Tačiau turiu problemą, su tuo 29" labai kreipia į vieną šoną. Spėju, todėl, kad nors balnas nuleistas iki galo, bet man vis viena aukštis yra šiek tiek per didelis, todėl turiu persikreipti, kad bent viena koja galėčiau gerai sukti. Žodžiu, pjausiu balnavamzdį, arba užsisakysiu kitą be rail adapter'io. Aišku turėti manevringą, minkštą, tvirtą 24" yra labai gerai sudėtingesniems pasivažinėjimams. Tikriausiai ir 24" reikės, bet šiais metais nusprendžiau visapusiškai išbandyti 29", todėl man 24" tik nereikalinga pagunda. Rudeniop gal KH24 reikės imti, patinka nerealiai.

gib's picture

Gone

Nebeturiu, bet užtat liko Lietuvoj. Šiandien jau su 29еr per sniegus variau – visai gerai, kai nėra stačių nusileidimų.

Deivis's picture

kas nupirko ?

kas nupirko ?

benyto's picture

spek

Spek is vieno karto Nose Smile

Deivis's picture

oooo sveikinu! labai

oooo sveikinu! labai dieviska uni nusipirkai Smile

predo's picture

Čiut ne...

Čiut ne deivišką Grin

Šiaip tas 24" muni - šaunus aparatas. Sunku pasivyti, kad ir su tokio pačio dydžio ratu, matomai, dėl gero sukibimo ir stabilumo. Kas miškelyje reikalingiausia, tai vidutinio ilgio švaistikliai, kadangi greičio nelabai ir taip išvystisi, o ir šaknis tenka pervažiuot. Taigi vidutiniai švaistikliai (~145mm) pats tas. Jei neklystu, tokie yra ir ant šio muni. Štai vienas ryškus pliusas prieš Cross 24". Be abejo - stebulė ir t.t. šiame muni'je yra tvirta, tik kad svorio daugoka Equal Slant Anyway - CONGRATULATIONS Benai ;>

benyto's picture

ale tankas

Jooo... muni geras daiktas, tik kad sveria kaip tankas Nose Smile Nieko... kuo sunkesnis, tuo inertiskesnis Nose Wink Kas labiausiai patiko, tai jo amortizacija. Faktiskai nesijaucia jokie pavirsiaus nelygumai, t.y. vaziuoji laimingas ir sau nezymiai linguoji. Svaistikliu ilgis irgi idealus - 145mm - galima normaliu greiciu vaziuot ir normaliai stabdyt isibegejus nuo kalno. Dar patiko pedalu (snafu) pin'ai - kai isismegia i bata, tai sunkiai ir bepajudinsi. Tiesa, reiks pedalu guolius pertept, nes plastmasiu, kurios dengia pedalu guolius, nebera, tai ten prisirinke ivairiausiu sudu...