Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Forumas

Cholerikas's picture

Pamasciau ir nusprendziau, kad man sitas forumas nepatinka ir nelabai funkcionalus atrodo :)Ar nepatogiau butu padaryti atskira, defoultini foruma, kaip gero dviracio.
Cia asmeniniai pamastymai, no offense Smile

Deivis's picture

galima :D

labai paprasta Grin tik reikia serverio Grin su mysql

gib's picture

A mi me gusta

Man šita svetainė yra žymiai priimtinesnė, negu „Gero dviračio“ forumas. phpBB forumai yra geri, kai yra daug narių, aktyvios diskusijos ir gera priežiūra. „Unike“ klube narių yra nedaug, diskutuojama mažai, o priežiūros visai nėra, nes jos iš esmės ir nereikia. Taip kaip dabar yra visi gali perskaityti ir pamatyti viską, o ne tik sekti temas, kurios jiems yra įdomios. Beje, „Gero dviračio“ forume yra vienračių skyrius, gali rašyti ten. Nemanau, kad esant tiek narių reikia dar trečio forumo.

Nežinau kokių funkcijų pasigendi lyginant su phpBB. Paminėk, pagrįsk savo nuomonę, tuomet bus apie ką diskutuoti. Patikimo ir nepatikimo klausimas yra visai kitas. Būdamas fotomenininkas gali pasiūlyti kaip pagražinti šitą svetainę ir jeigu neišeis, pagalvosim ar keisti ir į ką. „Drupal“ sistema turi silpnesnį forumą, bet ji yra kito kalibro produktas – turinio valdymo sistema. Manau, kad mums ji yra geriau negu visų naudojama phpBB. Taip „Unike“ išsiskiria iš kitų. O išmokti ja naudotis tikrai nėra sunku, ir daug laiko neatims.

Cholerikas's picture

Tiesiog forumas iprastai yra

Tiesiog forumas iprastai yra visokio plauko diskusiju vieta. Webpage`as naujienoms perskaityti, informacinis, reprezentacinis, o forume jau verda visos diskusijos ir bendravimas. Cia man nelabai patinka, kad viskas eina i frontpage, tad dauguma naudojasi blogu, o ne forumu.

Deivis's picture

gal geriau padarom phpbb

gal geriau padarom phpbb foruma tik nuotraukoms. zinau kad yra dar daug kitu sistemu gallerijoms, bet phpbb'u visi moka naudotis Grin

predo's picture

No problem

As tai nematau jokiu problemu. Bet galerija kokia nors su comments butu gerai. Cia tos rodykles kartais uzmaskuoja foto(bent jau pas mane). Tai va. PHPBB galerija ar istisos diskusijos tame phpbb butu gerai. O siaip cia ivykius, nuotykius ar idomybes labai patogu aptarinet.

gib's picture

Blog

Kas nori, tegu naudojasi blogu, kas nori, tegu naudojasi forumu. Koks tau skirtumas? Kodėl nori riboti kitų pasirinkimą? Ir vienu, ir kitu būtu patalpintą informaciją lengva rasti daugeliu būdų. Bet ar tu įvertinai praradimus pradėjus naudoti phpBB? Pvz., man yra labai naudingas kalendorius, manau ateityje taip pat bus reikalingi statiniai puslapiai, kuriuose bus pateikiama formali klubo informacija. Forumą atskirti nuo pagrindinės klubo svetainės yra didelė klaida. Pvz., ar tu žinai kiek kartų mažiau lanktojų turi „Gero dviračio“ parduotuvės svetainė, palyginus su forumu? Patikėk, pasirinkimas buvo gerai apsvarstytas, nes tai kažkuria prasme yra mano profesija Wink

gib's picture

Galerija

Į šitą svetainę galima be jokio vargo įdėti super duper Galery2. Tačiau iš karto reikės mokėti už didesnį srautą. Jeigu esame pasirengę susimesti po kelis litus, jau šį menesį visi turės galimybę dėti savo nuotraukas į asmeninę galeriją, talpinti nuotraukas į savo post'us ar kitaip dalintis jomis.

predo's picture

Skolko?

Kiek moket mazdaug? Ir ar tai butu vienintelis, ar menesinis mokestis?

predo's picture

Kuo bogai?

Kuo blogai kad i front page isstumia? Man tai kaip tik gerai. O gal geda, kai sukuri forumo tema ir frontpage svyti tavo droztukas? Grin Pabandyk avatara pakeist, gal nebemaisys frontpage. ;D

Deivis's picture

as turiu toki ir dar iki 07metu birzelio turesiu.

Disko vieta: 1600 MB
Valdymo pultas: cPanel
Duomenų srautas: 24 GB
El. pašto peradresavimas: Taip
MySQL Duomenų bazės:
Neribota Web paštas: SquirrelMail, Horde
El. pašto dėžutės: Neribota
PHP palaikymas: Taip
Subdomenai: Neribota
Installatron :Taip
FTP vartotojai: Neribota
FTP prisijungimas: Taip

galim ten Grin

gib's picture

Serveriai.lt

Šita tauta esu patenkintas, nes pažįstu juos nuo pirmų dienų. Ten dabar yra mūsų svetainė ir servisas tikrai geras. Kainas matai, įvertink, o kaip mokėsim turi nutarti. Gal rėmėją atrasim. Tačiau jeigu tau įdomi mano nuomonė, aš manau, kad nuotraukų klausimas nėra svarbus. Pirmiausia nuotraukų beveik nėra, antra, kas nori, tas jas be vargo įdeda. Pažiūrėk kiek nuotraukų ar video tauta įdėjo į www.fotos.vhost.lt/unike/ ir suprasi, ką aš turiu mintyje.

http://www.serveriai.lt/

gib's picture

Avataras

Mane erzina greitai judantys mirgantys elementai. Kai pamatau Choleriką, iš karto nuscroll'inu, kad avataras pasislėptų.

gib's picture

Thanks

Dėkui už pasiūlymą. Gal ir ten. Tačiau pirmiausia reikia nuspresti ko mums reikia. Techninis klausimas šiais laikais yra sprendžiamas per valandą kitą ir yra neesminis. Aš siūlau visiems gerai pagalvoti ir per kurį nors meet'ą, į kurį susirinks aktyvūs nariai, susėsti ir prie arbatos padiskutuoti šia tema. Mūsų yra nedaug, o trumpi post'ai yra neišsamūs.

Gargamelis's picture

e...

nzn kaip kitiems o man sitas forum-page'as jega Smile kazkas neiprasto, paprasto ir efektyvaus.

to gib: choleriko droztukas kietas - pamatau jo avatara, prisimenu jo veida is jo mini-fotosesijos ir linksmiau gyvent pasidaro Wink *no offence*

+1

Cholerikas's picture

Jei jau zmones erzina, tai

Jei jau zmones erzina, tai pasikeisiu Smile

Cholerikas's picture

changes

Jau pasikeiciau avatara, engi laikysi jei kazkam nepatinka Smile
Forumo keitimo idejos issizadu, daug kontraargumentu susilaukiau Grin Cia tik siaip pastebejimas buvo.
O del galerijos tai mintis visai nebloga butu.

gib's picture

Laisvė

Tegu kiekvienas deda tokį avatarą, koks jam atrodo geras. Yra žmonių, kurių asmeniskai nepažįstam ir susidarom nuomonę pagal apie juos iš to, ką jie pasako ar parodo. Be to net ne apie juos, bet apie vaidmenis, kuriuos jie vaidina pasirinkdami nick'ą, avatarą, etc.

Choleriko pirma nuotrauka tikrai gera. Jeigu joje būtų matoma tik viena ranka, greta tokio avataro būtų dar linksmiau Grin

gib's picture

¡Qué lástima!

Gaila, net istorijai neliko avataro kopijos Grin Dėl manęs tikrai galėjai nekeisti. Dovanok, jeigu jautiesi išprievartautas Wink

Cholerikas's picture

Per visus galus

Per visus galus Grin

mart's picture

forumas

na, kadangi šitas reikalas kaip ir ale šiek tiek profesija-hobis mano, tai imho nieko _tikrai_ nereikia keisti, viskas tikrai sehr gut, kad ir tie blogai pasirodantys pagr. puslapy.

o šiaip phpBB per didelis griozdas šitam puslapiui ir nėra toks jaukus.

fanas's picture

kul

Man asmeniškai šis forumas labai patinka ir kolkas manau tikrai nieko radikaliai keisti nereikia. O tas pradžiamokslis irgi man nemaišė, beto žmonės, kurie užėję į puslapį pirmą kartą, iškart mato kaip išmokti važiuoti vienračiu Grin

predo's picture

NEWS

Štai naujokas mou mus į tinklapį įmetė. http://mou.jabber.ee/

gib's picture

Mou

Šiandien buvom susitikę, pabendravom, jis su 20" tris metus jau važinėja, kaip sako gal vienintelis Estijoj po miestą. Dabar Kaune, pirks vienratį, unike'ins su mumi.

predo's picture

PM

Gib, ar yra galimybė čia padaryti kažką panašaus į PM, kaip phpbb forumuose?

gib's picture

Message

PM gal ir galima padaryti su papildomu moduliu, bet šioje sistemoje yra kitoks sprendimas - PM siunčiamas tradiciniu el. paštu. Tiesa, jeigu naudotojas yra uždraudęs PM siuntimą (default), el. žinutę jam gali siųsti tik administratorius.

predo's picture

Try

Gal reikėtų kokį sykį pabandyti ką nors panašaus įdiegti. Nes pvz. aš email'u beveik nesinaudoju. Be to, ne iš karto gali ir perskaityti tą laišką, nors ir sėdi online. Juk nėra jokio perspėjimo apie naują laišką. Yra, žinoma, bet ten net apie visokius spamus ir t.t. pranešinėja.

Mou Kaune

Buvo jis mane pasigaves, kai vazinejau Laisves alejoje, daviau pralekti, ziaurej patiko mano Kris`as.
Visai fajnas biciukas jisai Smile

predo's picture

Smileys 'r' gone

Gib, kur Google smile'ai dingo? Ar tik aš nematau? Monkey

trymas's picture

nematai

tu ju nematai Tongue

fanas's picture

forumas

Gal būsiu kiek įžulokas, bet mano pasiūlymas būtų pakeisti šį forumą į tokį kaip Gero dviračio forumas. Kiek aukščiau ir kiek ankščiau, kaip matot mano nuomonė buvo kitokia, bet kuo toliau, tuo vis daugiau prisiregistruojančių naujų narių, todėl gal ir mums būtų laikas kiek atsinaujinti ir pasikeisti? Taip galvoju aš, o ką Jūs manot?

Gerai yr.

Viskas jiegovai!
Vienaratis nestandartiskas daigtas, tegu bun ir forumas kitoks.
Man sis patogesnis negu phpbb...

benyto's picture

sutinku su fanu

Joa, pilnai sutinku, kol buvo maziau zmoniu (tixl.maziau postinanciu), tol buvo viskas daugmaz ok, bet dabar daznai net neskaitau visu pranesimu del nepatogaus valdymo ;[
Zodziu, reikia keistis...

gib's picture

Upgrade

Galim vėl padiskutuoti. Jeigu būtų noras, įdėti phpBB galima. Reiktų savanoriams padirbėti ir būtų šiokių tokių nuostolių apie kuriuos jau kalbėta. Mano nuomonė vis dar tokia pati, nes narių ir post'ų reikšmingai nepadidėjo.

Esminis skirtumas tarp phpBB ir Drupal sistemų kai forumų yra mažai yra tas, kad phpBB yra "flat" - naujesnė žinutė visuomet yra temos gale ir reikia naudoti citatas, o Drupal'e yra "thread" - naujesnė žinutė yra po post'o, į kurį atsakinėji. Drupal'o forumą galima padaryti flat tiems, kad nemoka surasti naujausiu žinučių.

BedanciuS's picture

Forum

Nu sorry bet man sitas saitas nerelus ! Man lb patynka ir viskas lb lb patogu !
O tokio kai gero dviracio kur daug forumu tokiu yra tai man vissiska nesamone !!!
As esu LBLBLBLBLB PRIES !

O ka rasytumem?

Nu ok, daleiskim kad imetam ta phpbb, o kokios skiltys?
"Meet`ai", "Triukai", "Ivairus"....
Ka rasytumem?
Butu po pora temu ir po keliolika postu, nesamone gryna...
Arba taip: Paliekam sita, o sone imetam baneriuka su linku i phpbb foruma.
Katras gyvesnis, ta ir paliksim.

fanas's picture

ok

okok, juk tik pasiūliau.

predo's picture

www.unike.org/forumas

Galima tokiu adresu padaryt phpbb2 ar 3. Tik reiketu parasyti kaip ir GD taisykles ir t.t. Tik man jau labai abejotina, ar bus ten ka tiek rasyti... Galima butu pagrindinius tutorialus ir t.t. perkelti ten... bet as uz Drupal.

Gargamelis's picture

phpBB > Drupal

phpBB man malonus akiai ir tikrai labai patogus. Taciau kolkas as uz Drupal unike'e Wink

+1

forumas

Gal kuriam forumą?
Atsirado visai aktyvių narių, žiemą mažiau važinėsim, daugiau šnekėsim.

Padaryti šone kokį linką į php3 forumiuką, kad ir mažą, bet patogų.
Nes dabar čia su visokiais blogais, eventais ir viskuom nebespėji sekti temų, 5-6 nauji pranešimai ir reikia jau ieškot ankstesnių temų...

Mano pasiūlymas, nežinau ką valdžia mano. Pažiūrėsim kas labiau, aišku nenaikinti drupal, tegul būna, bet forumas ilgesnem temom žymiai patogiau.

[Vienratininkų garbės konsulas Palangoje]

marius's picture

uz

Uz foruma!!!!

aš ir už, nes aš čia kai

aš ir už, nes aš čia kai parašau taip labai daug, tai net gėda kažkaip, vos nekaip neturintis kur minčių dėt Grin ir šiaip patogiau žymiai man būtų anas Nose Smile

Kaunietis.

gib's picture

phpbb

Ką tu turi mintyje sakydamas „kuriam forumą“? Čia yra forumas! Jeigu siūlai keisti vidurius į phpBB, tai apie tai buvo diskutuota ir tai yra variantas, bet su trūkumais, kaip ir kitos alternatyvos. Paaiškinkit konkrečiai kurioje vietoje yra nepatogumas, pasistengsim išspręsti.

Kadangi įtariu niekas nesiims perdarinėti unike.org ir viską daryti teks man ar mano kolegoms, tai visų žiniai, yra planas per pirmąjį 2008-ųjų pusmetį atnaujinti Drupal vidurius ir perdaryti diskusijas į flat forum, kur atsakymai bus nuoseklūs ir, jeigu bus norima atsakyti į konkretų post'ą, reikės cituoti, kaip phpBB.

linkas į phpbb

Nesakau, kad visą struktūrą keisti, užtektų mažos nuorodėlės į tokį forumą kaip GD, trials, ar bmx forumai (phpbb standartas). Ten kas norėtų tas ir rašytų. Žinoma ir čia (Drupal) galėtų tą patį pakartoti, tik phpbb lengviau sekti konkrečią temą.

Manau Drupal minusiukas, kad nesimato aktyvių temų, matosi tik jos naujesni komentarai, o kitos temos nuplaukia, todėl reikia ieškot...

Su phpbb esu dirbęs pakankamai, galiu negiliai paconfiginti, prižiūrėt, vistiek beveik nieko neveikiu Smile

Jūs čia valdžia, kaip pasakysit, taip ir bus Wink Aš tik siūlau Smile

[Vienratininkų garbės konsulas Palangoje]

sharchanas's picture

video

jei nieko neveiki padaryk video arba bent padek kur nors raw medziaga, kad galima butu atsisiust

gib's picture

Forumas

Kaip aš suprantu aktyvios temos yra tos, kuriose buvo neseniai diskutuojama. Dešiniame krašte yra tokia nuoroda recent posts, kuri parodo aktyvias temas. Manau, nieko tokio, kad tarp forumo temų pasitaiko blog ir event temų, nes ten taip pat diskutuojama ir jos iš esmės nesiskiria nuo forumo temų.

Link'as į atskirą phpBB forumą, manau, neturėtų būti daromas, nes būtų lankytojų, kurie atrastų arba tik unike.org Drupal svetainę, arba tik phpBB forumą, o tai yra didelis trūkumas. Jeigu darysim phpBB, tai tik integruodami į pagrindinę svetainę - tokia galimybė yra, tačiau reikia daugiau padirbėti, įskaitant visišką esamų temų perkėlimą.

Kol kas, kaip sakiau, bus upgrade'inami Drupal viduriai, pataisant esamą forumą. Jeigu atsiras kokybiškai didesnis diskutavimo mastas ir Drupal "stabdys", galvosime apie phpBB, vBulletin ir pan. Bet ačiū už pasiūlymą, tikrai galėsim panaudoti laisvus intelektualinius išteklius, tačiau duokit šiek tiek laiko - spėju pusės metų man tikrai nereikės.

gib's picture

Quality

Gal video tiesiog neišėjo. Aš paprastai vengiu dalinti nuotraukas, jeigu man atrodo, kad jos yra visiškas nesusipratimas - nėra reikalo teršti pasaulį niekam nereikalinga vaizdine informacija.

predo's picture

Forumas

Man tai viskas patogu. Viršuje paspaudžiu | forum · FORUMAS | ir ten viskas aiškiai matoma. Aš už Drupal.

video - laikas = 0

Padarysiu, bo jau nervojat Grin
Vakar paskutinis atsiskaitymas moksluose, dabar daugiau laisvo laiko tai padarysiu.
Kažkas gavosi nufilmuot, bet ne stebuklai, įvertinsit patys.

Forumas: sutinku, palauksim naujesnės Drupal.

[Vienratininkų garbės konsulas Palangoje]

trymas's picture

ya man

sutinku su predo. viskas gerai su drupal ir nereikia nieko keisti

Tarakonaz's picture

Tinka

Irgi patvirtinu, kad tinka Drupal. Kuo daugiau žmonių patvirtins, tuo mažesnis noras bus keist. Smile

_____________________
lux.sit.blog.

ramybė

Kai patys neturit ką pasakyt, tai jum gerai...

[Vienratininkų garbės konsulas Palangoje]

predo's picture

O kam?

O kam sakyt ko nėra?

Deivis's picture

nuuu

Nu man labai gerai kaip dabar yra Tongue manau nieko nereikia keisti..

BedanciuS's picture

irgi

man tai irgi viskas ok...nieko as nenoriu keisti , kam tie forumai...maziau sneketi reikia , varykit su uniais geriau Grin

sharchanas's picture

palaikymas

palaikau dauguma. kazkaip mielesnis tas drupal. daba bet ka atsidarai ir matai ta pati standartini foruma. o cia kazkoks truputi kitoks. tiesiog pakelia nuotaika. o kad nauju post'u nematai, tai prisiloginus tau kiekvienas naujas pranesimas pazymetas. kiekvienam topic'e parasyta kiek jame atsirado nauju pranesimu.

del video. jei nesigavo, tai taip ir sakyk, o ne aiskink kad laiko nera.

ps daba tep pagalvojau, is esmes juk jau ir yra 2 forumai. vienas cia drupal, o kitas GD, atskiroj srity. didesne musu dalis lankosi ir cia ir ten, tai kaip ir gali ten rasyt. ir post'ai nepasimes ir tau maloniau ir visi laimingi Smile

gib's picture

Flat

Nuo šiol svetainėje yra nedidelis pakeitimas. Forumų post'ai ir komentarai dabar pateikiami chronologine tvarka, seniausias įrašas yra diskusijos gale, o ne prie komentaro į kurį atsakoma. Taip gal bus lengviau suprasti seką ir ilgose diskusijose seni post'ai nebus nustumti ir prispausti prie dešiniojo krašto.

marius's picture

Gib'ui

Manau visi sutiks, kad forumui reikalingas moderatorius.

Gib, jei tai imanoma - do it.

predo's picture

Iškart

Iškart nebalsuojam už Nygerį. {: D

Tarakonaz's picture

Jei ką, tai aš noriu. Čia tarp kitko. Užuomina.

_____________________
lux.sit.blog. talpink.com

gib's picture

Prievaizdas

Jeigu tauta nori, bus moderatorius. Per kokią savaitę reiks parašyti taisykles ir suteikt teises prezidentui NickAn ir vabalui Tarakonzui. Kartu su adminu gib prižiūrėtojų pradžiai pakaks.

predo's picture

OK

Manau ok. Nei Nikolajus, nei Tarakonas nėra fleimingi, palaikys tvarką. : }

delete

Prašau ištrinti mano acc su visais postais ir galerijomis. Ačiū.

Herro's picture

administratoriui

Prašau ištrinti mano paskyrą (acc) iš Unike.org. Ačiū.

MyDyingBride's picture

Buciau dekinga.

Mano postus taip pat prasau istrynt.Dekui.

marius's picture

?

Ka cia sugalvojo Nygeris su Herro?

predo's picture

Provokatoriai

Ot, svoločiai. Grin

Tarakonaz's picture

Bee-ee

Rodo ožiukus. Nemanau, kad juos ištrins. Gib, nedaryk to, bus betvarkė su žinutėmis. Pasiožiuos ir apsiramins.

_____________________
lux.sit.blog. talpink.com

sharchanas's picture

:)

ech vaikai vaikai. ko cia issigandot nesuprantu? kad kazkas pratryns nereikalinga fleima?

gib's picture

Account Deletion

Visi galite nusiraminti, account'ai nebus trinami. Pagrindinė priežastis yra ta, kad dažnai ištrynus account'ą diskusijos tampa nerišlios, o tai yra neteisinga kitų diskutavusių atžvilgiu. Todėl prieš rašydami galvokite ar po to nesigailėsite. Išimtiniais atvejais „Unike“ labui post'ai ar account'ai gali būti trinami, bet tuos atvejus atskirai spręs admin'ai ir moder'ai.

Mano manymu šioje svetainėje viskas yra OK, flame'ai nekaršti, o off-topic'ai trumpi, todėl moderatoriai neturėtų kištis, gal tik kaip autoritetai PM'ais nurodyti taisykles, kurios bus parašytos kaip žadėta. Viską aptarsime, todėl nepulkite pjausti šakos ant kurios sėdime ankščiau laiko. Peace!

Dėl autorinių teisių būkite ramūs, niekas jūsų post'ų neredaguos, kaip tai daro daunai gerasdviratis.lt. Tik manau būtų protinga leisti moderatoriams pamažinti nuotrauką ar kai reikia perkelti post'ą į tinkamą vietą.

acc

Gib yra protingas žmogus, protingiausias iš visų čia esančių. Būtent dėl jo ir jo organizuojamos veiklos nenoriu eiti iš unike.

BET.

Bet čia yra tokia viena persona, kuri įsteigusi visą partiją ar tvartą ir veikia prieš kitus asmenis/asmenį. Kadangi jis jaučiasi tvarto ar partijos "galva" ir kitų visai netoleruoja, savo noru noriu lipti lauk iš to ... . Žmogus jaučiasi labai drąsus prie ekrano ar klaviatūros, sugeba ne tik viską organizuoti ir viską papasakoti, bet dar engti ir žlugdyti kitus žmones. Susitikus su juo asmeniškai, viso to, žinoma, nesimato ir dingsta į "krūmus". Tipinis jaunų paauglių bruožas bijoti viską išsakyti tiesiai į akis, už klaviatūros visi saugūs.

Kadangi man nebepatinka šitas ..., aš savo noru noriu būti pašalintas iš unike.org kartu ištrinant visus be išimties mano pranešimus, blogo įrašus ir įkeltas nuotraukas.

Su draugais bendrausiu pasitelkdamas kitokias ryšio priemones, yra čia ir gerų žmonių.

Aš arba Tvartas & Co.

Ačiū už dėmesį, tikiuosi sulaukti ryžtingų veiksmų mano arba Tvartas & Co atžvilgiu.

Herro's picture

prašymas

Prašymas ištrinti nėra dėl to, kad kažką prirašiau nepagalvojusi. Tiesiog nemalonu būti ten, kur tendencingai puolamas vienas žmogus ir įsitvirtina "Predo ir Ko" dvejopi standartai. Taigi būčiau labai dėkinga, kad išimties tvarka mano paskyra būtų ištrinta. Dėl to nenukentės nė viena diskusija (garantuoju).

gib's picture

Truce

Nerijaus nelaimė yra jo šmaikštusis nick'as, nes išsiskyrus nuomonėms Nygeris.uni yra homofobiškai pjudomas Ku Klux Klan'ais ir Schicklgruber'iais. Ne iš pykčio, bet dėl palaido liežuvio kaip antai predo. Keisčiausia, kad toks pakvailiavimas virsta viešu ginču, prie kurio prisijungia šalininkai ir priešininkai. Mano nuomone, ten nėra ko diskutuoti ir visą ginčą galima būtų unpublish'inti, tuo tikslu ir kuriamos taisyklės ir moderatoriai. Siūlyčiau baigti bet kokius asmeniškumus temoje Geriausio video & foto rinkimai, sutarti, kad moderatorius panašias diskusijas baigtų privačiai pagal taisykles, kurias tuoj aptarsime. Iškilo problema, ją pirmiausia išspręskime, o jeigu kam nepatiks sprendimas, tiesiog kokiam mėnesiui pamirškit unike.org, kad nusėstų drumzlės. Pamatysit, po to viskas bus OK - pažadu.

Nygeris.uni ir predo gyvenime yra cool bičeliai, kiekvienas savaip ir daug prisidėję prie Unike. Klubui jų apiejų reikia taip pat kaip Herro ir MyDyingBride. Visų argumentai įvertinti ir suprasti. Nygeris su predo gauna po sprigtą, Herro su MyDyingBride po bučkį, ir visi draugiškai laukiam kol gib pasiūlys flame'ų gesinimo tvarką. Žodžiu, dabar paliaubos. Klausom:

Tarakonaz's picture

Nu jau...

Noriu užbėgti Gibui už akių ir pasakyti, kad Schicklgruber'is visiškai nesusijęs su Nygeriu. Tiesiog skaitau Hitlerio biografiją ir man ši pavardė dingtelėjo kaip komandos pavadinimas... Dievaž, aš net prieš žydus nieko blogo nepasakyčiau.

'Predo ir Co.' visai ne jokia partija. Niekas čia nenori jaustis tvarto galva. Pyktis kyla dėl to, kad vienas iš jūsų rodo iniciatyvą, o kitas viską sulygina su žemėmis - 'tas ir anas nesąmonė, bla bla bla'... Jei Predo karštai į tai nereaguotų, o Nygeris nuomonę pasakytų mandagiau, nebūtų ir pykčių.

Ir nereikia čia jokių ultimatumų.

_____________________
lux.sit.blog. talpink.com

žinau ką darau

Žinau ką darau ir ko prašau.

Vienžo, nebenoriu nei matyt, nei girdėt jokių pedrų... Prieš kitus neturiu visiškai nieko prieš.

[Vienratininkų garbės konsulas Palangoje]

predo's picture

Na va

Aš fleimeris. Grin Jėga. Bet pripažinkit viena - unike.org yra vieta, kur neįmanomi dalykai virsta įmanomais, kaip, antai, važiavimas vienu ratu. Visos narių idėjos turėtų būti šlifuojamos, kol kažkas išeis. Tą mes ir darome. Blogai, kad kai kas nori iškart viską ištrinti. Dėl engimo yra taip: iš pradžių *kita rasė* varė ant manęs ir trymo, kad 16ikiniai yra kvaili, ne rasė. Bet kaip lygino mus su žeme. Man, asmeniškai, nepatinka tai. Buvo metas, kai *kita rasė* keitė skype žinutes, darkė viską, aiškino visiškas nesamones, kaip, pvz., trialui kuo lengvesnę padangą ir t.t. Vos tik per skype užsimindavau trymui ką nors ir tai nukeliaudavo iki nygerio, būdavau pavadintas tokiu, kuris visiems pasiskudžia ir puola. *kita rasė*, pats taip elgiesi. Žodžiu prasidėjo supista politika klube, važinėkit daugiau ir viskas, pone *kita rasė*. Man vienodai, klubui visada norėjau tik gero, plėsti jo veiklą ir t.t. [Vieta mano fleimui, bet nesinaudosiu!]

predo's picture

Edit

Kažkaip su temos pirmojo posto editinimu ne kas. Marius skundžiasi, aš irgi lyg ir negalėjau editinti, kai prireikė. Nebent mano paties klaida kažkokia. Gib - solutions?