Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Nervina

Gerda's picture

Negaliu, kaip nervina. ]]; Atrodo, kad išmokt užlipt ant vienračio be atramos yra dar sunkiau, negu išmokt juo važiuot.

predo's picture

Lipimas

Jei tu dešiniarankė, tai kaire koja tik vos vos prilaikyk ratą, kad ratas nepavažiuotų atgal. Tiesiog reikia kompensuoti jėgas: su klynu, šlaunim ar dar kaip pavadinsi, stumi į priekį, o su kaire koja važiuoji atgal. Reikia tiek jėgas paskirstyt, kad balansas išeitų ~0 ir tada galėtum vertikalioje virš rato pozoje padėti dešinę koją. Jei kairiarankė - pirma statyk dešinę. Įsiskaityk pamokymus, tada stenkis jais naudodamasi kuo greičiau išmokt. : )

sharchanas's picture

Rankos

Nezinau, as neprisirisciau prie ranku, pvz as desniarankis/desniakojis, bet vienrati kazkodel visada laikau kaire ranka...

As uzlipt ismokau po truputi mazindamas kliuti, kuria dedavau uz rato, kad atgal neriedetu

Gerda's picture

Ačiū, pabandysiu

Na, ačiū. Pabandysiu abiem būdais. [[;

laurius's picture

Daug lengviau išmokti

Daug lengviau išmokti užlipt kai jau moki gerai važiuoti ir važiuodamas sustoti akimirkai ir vėl pajudėti iš vietos. Nes užlipus iš kart reikia iš vietos pajudėti

predo's picture

Nelebai

Nelabai taikliai pasakei. Aš užlipdamas dažniausiai pastoviu, pasvyru į priekį, tada minu. Arba dar dažniau, ko gero, paminu atgal vos vos, tada minu. Ir šiaip daugelis nemina iškart. : )

laurius's picture

Kalbam apie ta pati. Kad

Kalbam apie ta pati. Kad pradetum vaziuot i prieki is visiskai nejudamos padeties butina pamint atgal kad svorio centras pereitu i prieki. Kitu atveju (jei iskart mintum i prieki) griutum atgal. Jei ismoks vaziuojant visiskai sustoti ir vel pradeti judeti i prieki tai labai puikiai sita pritaikys uzlipinejant.

Gerda's picture

Atsakymai

Gyti<--- Gerai tau, kad sugebi pastovėt vietoj. Aš tai ne. ;DD
Laurynai<--- O aš galvojau, kad blogai, kad atgal paminu. ;DD

bluefire's picture

as norejau ne i tema

as norejau ne i tema paklausti... ar kas nors zada eini penktadieni 2009-05-01 mi katedros aikste ir mazdaug kelinta val?

Gerda's picture

Planuojam

Aš ir Povilas planuojam. [[;