Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Balno bamperiu

Smecta's picture

Pirkciau balno galini bamperi arba abu (prieki ir gala, bet priekis su kh tipo rankena). Sulauziau galini taigi reikia naujo. Kas turi praneskit Wink

KH balnas?

Kokia sėdynė?
KH 2007? Jos bamperiai keičiami garantiškai, tipa brokas, pačiam abu keisti..
Turiu KH galinį.
____________________
skrendu ir važiuoju.

bluefire's picture

o gal kas netycia priekini

o gal kas netycia priekini turi, pas mane skiles Smile

Brokas

Pas mane irgi skilęs mėtosi, gib naujais pakeitė.
Tuoj jis pamatys temą ir tau pasiūlys Smile

____________________
skrendu ir važiuoju.

gib's picture

KH bumper

Taip, vienos partijos KH balnai skildavo ir gamintojas juos keičia nemokamai. Keliems pakeičiau. Jeigu dar kam yra skilę, kreipkitės tiesiai kur pirkot. Ten bus patikrinta garantija ir rankena pakeista nemokamai, jeigu vienratis ar balnas buvo iš tos partijos.

Jeigu atvejis negarantinis, galite rašyti gib. Jeigu gerai pamenu, rankena kainavo ~20 Lt, galinis bumperís pigiau. Bumperíų dabar yra, rankenų reikia paieškot, jeigu nebus, teks palaukt kitos siuntos.

P.S. Tie, kam daviau naujas rankenas ir bamperius nepaėmęs skilusių, broką sunaikinkite arba niekam neduokit, nes pasitaiko gudruolių, kurie už vieną skilusią nori gauti kelias naujas.

bluefire's picture

Tai jei butu rankena as

Tai jei butu rankena as paimciau, pas mane ne kris holm sedyne, bet rankena rodos tokia pati. Jei nebus rankenos pas jus, tai mazdaug po kiek laiko kita siunta ateitu?

gib's picture

Stock

Iki savaitgalio parašysiu ar yra rankenų. Jeigu nebus, kita siunta turėtų būti 2010 m. I ketv.

KH balno rankena kainuoja 20 Lt, bumperís - 15 Lt.

Jeigu kam reikia, rašykit asmeninę žinutę, el. paštu arba kai būnu online - Skype gib-cat. Į SMS kaip taisyklė neatsakinėju.

gib's picture

Grip

Patikrinau, KH balno rankenų dabar neturiu, yra tik trys bumperíai. Tačiau yra keli balnai, jeigu kam labai reikės, gal vieną dvi rankenas galėsiu nusukti, kol atkeliaus siunta. Galit pagalvot ir apie viso balno upgradeą, kol dar yra KH Freeride už gerą kainą (80 Lt). Savaitgalį išlėksiu dviračiu, galiu atvežt norintiems Vilniuje. Rašykit kokios rankenos reikia, juodos (Kris Holm) ar geltonos (KH tipo nuo QU-AX balno). Dar yra likę po vieną balną: QU-AX Cross (juodi bumperíai), QU-AX Cross (geltoni bumperíai), QU-AX Street (geltoni bumperíai). Šitie po 60 Lt tik kol turiu iki Kalėdų.
bluefire's picture

na jei nusuktumet kokia

na jei nusuktumet kokia juoda rankena... Smile kiek kainuotu viena?

gib's picture

Quanto

Kiek ir vakar Wink:

KH balno rankena kainuoja 20 Lt, bumperís - 15 Lt.

Smecta's picture

paimsiu viena rankena ir du

paimsiu viena rankena ir du bamperius Smile