Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

ieškomas paprastas 20

nuspręndžiau išmokt vienračiuot, ieškau ko nors paprasto ir neprabangaus, manau 20 ratas pats tas būtų. pasiūlysit ką nors? Smile

gib's picture

Rental

Pasiskolink pardoj „Geras dviratis“ porai savaičių ir išmoksi. Vienratis patrintas, bet dar gyvas, važiuot galima ir nieko nekainuoja.

As irgi vasara buvau

As irgi vasara buvau isinuomaves vienarati parduotuveje "Geras dviratis" palikes jiems uzstata 200lt.,bet nesuspejau ismokti, gavosi taip kad paga aplnkybes pritruko tam laiko, rudeni pavyko acitiktinai surasti vienarati su ratu 20,prase 120 lt.,suderejau uz 80 lt.,aisku kad vienaratis ne firminis, bet vazioja ir dar naujas,ismokau vaziuoti gana sunkiai, bet faktas ISMOKAU, dabar as ji perdarneju i 28 rata pervirines sakes, ateityje planuoju pasigaminti stebuleje perdavimo reduktoriu 1/2,gal pavyks net su begiais, gaila kad cia tik svajone. Del vienaracio popigiai maciau "Tomas Philips" parduotuveje Ukmerges g. Pasilaiciuose 130 lt.

gib's picture

Project

Smalsus projektas! Indėk nuotraukų ar aprašymų tautai, žo, prašom informuoti apie eigą.

Seip tai kolkas nera ka

Seip tai kolkas nera ka aprasineti,kazinkaip nesiseka ideti nuotraukos i komentara, turiu nutrauka kur sendiena surinkau vienrati su perdarytu remu ir idetu ratu 70 cm. Del ideju kaip tobulinti toliau vienrati priklausys nuo to kaip pavyks vazineti su esamu vienraciu. Dar neturedamas vienracio ir aisku neturedamas jokio supratimo kas cia per daiktas turejau viena minti del svaistikliu, juk viena is techniniu galimybiu priklauso butent nuo ju ilgio: kuo jis iligesnis tuo lengviau minti ir kuo trumpesnis greiciau galima vaziuoti. Ideja tokia: svaistikli reikia padaryti su spyruokle, reikaluj esant kai reika minti stipriau nuo mynimo jiegos jis pailgeja, o kai tam reikalo nera, minant palengva svaistiklio ilgis sutrumpeja, spiruokle reiketu padaryti reguliojama. Svaistiklis turetu buti is dveju daliu: viena dalis ant stebules, o kita ant pedalo, galima tai padaryti is keturekampisko vamzdzio kurie sulenda vienas i kita, o ju viduje yra spyruokle. Ideja man pasirode idomi, prasymas garsiai nesijuokti.Iki.

Smecta's picture

Vienaratis

Labai įdomi idėja, būtų smalsu pažiūrėt Big Nose Wink foto dėk į savo fotoalbumą, o tada norėdamas įdėt foto į komentarą, rašyk šitaip:
[img=640x480]http://www.unike.org/nuotraukos_pavyzdys[/img]
Ten kur nuoroda į NIEKUR ("page not found"), tai nukopijuotas tavo nuotraukos adresas, o raudonai užrašiau skaičius kaip pavyzdį (čia rašyk nuotraukos dydį pikseliais "plotis x aukštis"). Jei nuotrauka didelė - rašyk 2, arba 4 kartus mažesnius skaičius, nei visos nuotraukos dydis. Nose Wink

Beje, magnett, dabar kaip tik parduodamas nebrangus 20colių vienratis Thomas Phillips parduotuvėje (iki gruodžio 18d.), tai kad gali pasidaryt sau kalėdinę dovanėlę, nebrangiai įsigydamas naują vienaratį:

Vakar isbandziau savo

Vakar isbandziau savo perdaryta vienrati su 70 cm. ratu, viskas normaliai, nutrauka DSC00607 galerijoje m.stasys.

foto

gib's picture

Supersize Me

Gražiai privirinta ir siūlės nušlifuotos. Tokių modifikacijų galimybė yra vienas iš plieninio rėmo privalumų. Dabar bus greičiau.

Dėl švaistiklių su spyruokle, labai abejoju ar vien paprasta spyruoklė išspręs švaistiklio pailginimą kaip reikia. Varikliuką su baterija ir distanciniu valdymu, stumdančiu pedalo ašį, tikrai būtų galima padaryti, tik jau švaistikliai labai masyvūs būtų ir vienratis netektų paprastumo.

Offtopic: Naujoj Drupal versijoj žadamas paprastas nuotraukų įkėlimas. Palauksim ir nereiks patiems nieko daryt. Šita svetainė važiuoja be jokio papildomo programavimo, viskas su nemokamu nemodifikuotu kodu.

Teisingai, as nepagalvojau

Teisingai, as nepagalvojau apie viena svarbiausia vienracio privaluma, tai jo papratumas. Del svaistiklio galima butu prie anksciau aprasytos versijos pridurti amortizatorius, kurie atliktu ta pacia funkcija kaip ir automobilyje, kad svaistikliai negaletu keisti savo ilgio zaibiskai, gaila tik kad vienratis atrodys labai jau gremezdiskas. Del begiu, skaitau kad tai yra gana realu, as noriu paimti 3 begiu stebule nuo paprasto dviracio, kolkas man tik truksta praktios vazinejant su vienraciu, nezinau ar imanoma suvaldyti vienrati laisvoje eigoe, jeigu prasisuktu pedalai kaip paprastame dviratyje, bet turint funkcija stabdyti vienrati pasukant pedalus atgal. Klausimeli turiu, ar kas nors yra bandes ant vienracio balnelio uzdeti amortidatoriu, toki pati kaip ant dviracio buna.Iki.