Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Start FM

gib's picture

Studikų radijoškė Start FM ketvirtadienį, 2010 m. gruodžio 9 d., nori pasikviesti kokį unikerį paplepėti eteryje apie vienračiavimą, kaip netradicinę orientaciją laisvalaikio užsiėmimuose. Reikia sudalyvauti! Žurnaliūgos retai bekalbina, jau seniai tautai apie vienračius netrimitavom. Kuris ryšis? Ilgai nesiminkom ir rašom čia arba gibui žinutę ar į Skype gib-cat - duosiu daugiau informacijos kaip ir kur.

Beje, laida vadinasi „17 puslapis“ ir inete galima pasiklausyti, jeigu įdomus formatas.

siulyk Smectai! :)

siulyk Smectai! Smile

Smecta's picture

Deja

Mokslai mokslai mokslai...
Deja neturiu laiko tokiems darbams.. Slant Nei pavažinėt nebeturiu kada.

gib's picture

LNK (Skubiai!!!)

LNK nori šį trečiadienį labai paprastam pasirodymui TV ekrane ką nors pakviesti. Smectai parašiau, tikiuosi moksluose bus langas. Tačiau visi kas gali nuo 16 val. trečiadienį, praneškit šiandien (!) čia arba PM, bus daugiau info.

gib's picture

Ačiū pulkui šiknaratininkų,

Ačiū pulkui šiknaratininkų, kurie vos pakviesti veržėsi į TV ir radiją, tačiau dėl serverio apkrovimo negalėjo čia užsiregistruoti. Iš nevilties klubas šiam reikalui turėjo paaukoti sharchaną. Ilsėkis ramybėje, rainasai, po filmavimosi.

Smecta's picture

Negražu..

Čia taip visai nepiktai nuskambėjo.. Jei siūlymai eit į tokias laidas būtų ne tada, kai visiems moksleiviams/studentams paskutiniai metuose/priešsesijiniai atsiskaitymai, tuomet tikrai atsirastų kandidatų. O jei neužsirašė čia, dar nereiškia kad nerodo noro. Be sharchano yra dar du savanoriai. Gal tiesiog pritrūko kontaktų, ar nepastebėjo unike, nes per mažai laiko iki laidos palikta (ne visi ne sezono metu kas pusdienį tikrina unike), kad nepasireiškė raštiškai. Aš pats gavau email vakare, kuriame buvo rašoma kad atsakyti reikia iki tos pačios dienos 14h.

Rengėjų organizuotumo stoka.. Kitaip negaliu pasakyt Slant

O GIB, nekeliu jokių intrigų ar pykčių, bet tik pastebiu, kad į radiją ir pats galėjai nukeliaut, ten ant rato sėdėt juk nereikėtų, o ir žinių apie vienračius ko gero daugiausiai turi Rock Out

Mažiau skundų, daugiau veiksmų, kaltinimai tikrai nepakels motyvacijos! Tongue

gib's picture

Volunteer

Savanorės ir savanoriai gali su sharchanu kooperuotis ir važiuoti, LNK neprieštaravo, jeigu dar kas prie jo prisiplaktų. Su ratu žinoma pasirodyt, ne kaip žiūrovai.

sharchanas's picture

tv

vaikai, as telike jau vaidenaus. noru dalyvaut nedegu, todel pasakiau, jog jeigu nera norinciu galiu nueit as. jeigu yra kas nori vietoj manes - mielai apsikeisiu, nereiks i seskus belstis Smile

EDIT: beja gal butu norinciu paciuozinet su uni savaitgaly? reiktu meeta pakurt, seniai nevazinejau/neslidinejau

Smecta's picture

LNK

Tagi, stebim rytoj (trečiadienį)
17:40h laidą "Metų automobilis 2010"
http://www.lnk.lt/index;shows;view,id.29,item.7646,
kurioje debiutuos mūsų garbingoji vienratininkė Ieva (aka Bluefire)!!! Rock Out

Sėkmės ir gero laiko šturmuojant LNK užkulisius! Nose Wink

gib's picture

i.e.

2010 m. gruodžio 15 d., trečiadienį, 19 val. 40 min.!

Smecta's picture

Ieva valdo!

Šauniai mūsų Ieva pasirodė LNK tiesioginiame eteryje! Pagarba! Rock Out Big Nose Wink

O štai ir YouTube multikas kurį jau spėjau įkelt:
http://www.youtube.com/watch?v=dvaAfTZwdBY

bluefire's picture

AS VALDAU :DDD

Jee!!! As pavariau Grin Cool Ieva RULES!!! The star of the LNK Nose Grin Tongue

Smecta's picture

Būtent!

Taip, tu valdai! Ir tu pavarei! Grin

Šiaip jei jau truputį surimtėjus kalbant, tai tikrai šaunuolė kad visgi sutikai Equal Smile

bluefire's picture

Aciu :)

Aciu uz galimybe, buvo tikrai LABAI smagu!!! Nereali patirtis, naujos pazintys, LNK tiesioginis is vidaus ir siek tiek slamanciu ir zvanganciu Smile

ACIU!!!

gib's picture

Mass Media

Tiesiog visa studija nušvito mėlyna liepsna, kai bluefire su fraku išvažiavo. Tikriausiai patiko rengėjams, jeigu jau dizaino nominaciją patikėjo išvežti.

Gal unike.org atsiras naujas skyrius „Media“, kur žmonių kvailinimo priemonės galės sužinoti, kaip pasikviesti unikerį į savo renginį: tiesioginę laidą, įrašymą, fotosesiją ar interviu. Žinau, Smecta jau ruošia fotovideo prisistatymą (ir kainyną), ir matau, bus daugiau norinčių.