Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Klubo PEZIDENTAS

Skarotas's picture

Sveiki,

Mano manymu, klubas "UNIKE" pakankamai gausus ir pajėgus susirinkti vienai parai (su nakvyne. Vietą ir laiką dikusijų metu nuspręsime) tam, kad būtų oficialiai paskelbtas klubo PREZIDENTAS su tam tikromis ceremonijomis, linksmybėmis, maudynėmis ir be abejo alučio gurkšnojimu. Prašau visų prisidėti prie šventės organizavimo ir siūlyti savo įdėjas, kurios tikrai pravers.
Siūlau tarp Trakų ir Aukštadvario pirtelė (dviejų aukštų, su sale) prie ežero kranto ..tiesa vietos linksmybėms mažoka (bet galima susirast aikštelę). Spec patiekalas rūkyti lynai (pasistengsiu prigaudyti iš vietinio ežeriuko), kurie piuikiai tinka prie alaus. Maistas ir visa kita savo, o už patalpas sumesim po kelis litus ...ką manot? Laikas ...gal liepos vidurys ar rugpjūčio pradžia.. žiūrėsim kada kas gali.

gib's picture

Visuotinis susirinkimas ;)

Na taip kaip ir pasiulei viską. Vieta ir visa kita yra puiku ir man tinka.

Liepos viduryje bus dviračio forumo 2006 m. susitikimas, todėl geriau daryti liepos pabaigoje arba rugpjūčio pradžioje. Reikia aptarti laiką ir fiksuoti, nes vasaros savaitgaliai dažnai planuojami iš anksto Wink

Kaip ten, pvz., 2006 m. birželio 29-30 d. savaitgalis?

Kenshis's picture

Visuotinis susirinkimas ;) 2

Ir man tinka, reikia dabar tik data tikslia apsitart ir laukt.. Smile

gib's picture

Paskelbtas susirinkimas

Idėjai pritarta ir susirinkimas oficialiai paskelbtas.

gib's picture

P®ezidento rinkimai

Iš antraštės suprantu, kad rinksime tą, kuris daugiausiai peza Grin

Skarotas's picture

Rinkimų štabas

Tai rinkimų štabas bus kaip minėjau tarp Trakų ir Aukštadvario, pažymėtas numeriu 1 Wink Gera naujiena, kad už patalpas (pirti, sale ir t.t. nereiks mokėti. Tai belieka tik gausų stalą, vienračius, glaudes ir gerą nuotaiką paruošti rinkimų dienai... o man reiks ištraukti kelis Lynus iš ežero Grin .
GIB, gal vėliau kurią dieną (sutarsime) nulėksime ir vietą įvertinsime, bei paruošiamuosius darbus, tokius kaip vietovės įvertinimas, žemėlapis ir pnš. OK?
Bus pramogų extreme megėjams viena iš jų nusileidimas iš didelio aukščio virve (naudojamas pastatų-kalnų alpinizme).

gib's picture

Visad gatavs

Galim. Pranešk kai galėsi ir varom. Tik žvejosi vienas – man gaila masalo ir laimikio :'(