Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Ruosiam rata uni'masei

boruzius's picture

Noriu primint, kad arteja mini svente ratuotiems megejams ir rimtuoliams - Velomaratonas 2011. Manau puiki proga sudalyvaut, pasimaivyt bei pareklamuot vieno apsisukimo alternatyva. Plius savotiskai meetas gautusi, kurio proga keliai bus atviri nuo auto.
Nemokama registracija iki 08.15.

gib's picture

Meet

Nevažiuojantys 24 km su savo 20" tikrai galėtume sulėkt į meet'ą pabūt palaikymo grupe važiuojantiems. Vakar pažiūrėjau kaip boruzius su KH29 ir 114 mm švaistikliais važiuoja. Mano galva šiandien Marijos Žemėje jam nėra lygių sukčių. Trys metai veltui nepraėjo, ratas buvo naudojamas pagal paskirtį. Verta ateit pažiūrėt kaip reikia mint. Gal į 2 val. pavyks įtilpt šiemet?

Unike.org jau turi vieną atstovą (Nr. 2?) oficialiame dalyvių sąraše. Įdomu ar NickAn žaizdas užsilaižė šių metų startui?

boruzius's picture

24 - 20 " irgi galetu drasiai

24 - 20 " irgi galetu drasiai dalyvauti , nesvarbus tie kilometrai, kad ir puse rato - cia juk savo malonumui pedala minam. Rikiuojames i eile.
- tuo paciu, vis pravaziuoju vakarais pro katedra 18-19h, jei kas bus ar nori kompanijos mielai prasom pasirodyt Smile

NickAn's picture

NickAn sveikas

Hi2all!

NickAn'ui su sveikata visada buvo gerai Grin ypac velomaratonui. Uzsiregistruosiu butinai. Tik mano greitis nera didelis tai nzn kam uzteks kantrybes vaziuot kartu. Ir tie dviratuoti beprociai kai aplenkia ratu tai kelia pavoju. Ana karta nedaug truko nuvaziuot 8 km. Si karta pavyks!