Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Renginių sąrašas krepšyje - du taškai

Unike's picture

Šiandien baigiasi vasara, dar viena be rimtesnio klubo meet'o Cry Gal intymiai susidraugavom su vienatve ir mėgaujamės solo pasivažinėjimais? Nesvaikim! Nesivažinėjam ir meet'o greit nebus. (Nevykęs) pasiaiškinimas - kašio čempas.

Nepatikėsit, bet anądien juokais įsakėm kvailiams pasidabinti Afrikos spalvomis, panašiai kaip Nazi'ai Trečiojo Reicho žydams Dovydo žvaigžde. Ir ką jūs galvojat? Prašom: kur tik pažiūri - visur geltona, žalia, raudona. Užsivertę trispalviais šūdniekiais verteivos apspisti puspročių, perkančių ir lošiančių sirgalių ligonių atributiką. Kur metasi dauguma, ten bemat prisistato politikai ir kitos mažumos su margaspalviais šalikėliais, kartu bumbsi kamuoliais ir baubia miniai seną ideologinį mėšlą. O tauta didžiuojasi, kad krepšinis yra šalies religija. Iš tiesų, koks kvailys šiais laikais eina į bažnyčią? Tikras kvailys dabar eina į krepšinio areną! Gaila dar nespėjom tiek pristatyt, kad visi sutilptų, todėl žiopliai turės melstis už pergales namuose baruose.

Smecta's picture

GIB, sorry, bet vėl liksi

GIB, sorry, bet vėl liksi nesuprastas su tokiais postais.. Kuo čia susiję su vieračiais? Prašom šnekėt apie vienračius, jei jau apie tai pradedi, o ne kišt neaišku kokį netolerancinį šlamštą bei "varymą" ant krepšinio, kuris vieniems visiškai neįdomus, o kiti yra dideli šio sporto entuziastai ir manyčiau kad jiems visiškai nepatinka kai taip dergiamas jų mėgstamas dalykas.

Jei tamsta nepatenkintas meet'ų padėtimi, prašom-organizuok. Aš nepiktai, bet tokių pasisakymų tikrai niekad nesuprasiu. Beto - meetus daromės, važinėjam ir šūdo nemalam. Čia ne politikų ir ne krepšininkų forumas, o vienračiais besidominčių tinklapis, taigi nefloodinkim neaišku apie ką.

Aš beveik kasdien važinėju, ketvirtadienį-penktadienį kažką rimčiau galim galvot nes turėsiu laisvadienius iš darbo ir paskaitų.

bluefire's picture

Pritariu Juliui, man

Pritariu Juliui, man asmeniskai krepsinis labai patinka, bet nesu no lifer'e ir vienracio neparduodu vien del to, kad nusipirkciau zalia maike, ar bilieta i varzybas. As noriu ketvirtadieni-penktadieni paselt, o ypac 24 vingio parke pralekt! Nose Wink

gib's picture

Kašė

Sutinku - tai offtopic'as. Tiesiog eilinė provokacija, kad atsilieptų tiek, kurių smegenys dar nenutekėjo į kompiuterius.

Aišku gaila, kad gib'as liks nesuprastas, nors jis tik nori atkreipti dėmesį į tai, kas yra visiškai akivaizdu. Dešimt rinktinių besmegenių dėl pinigų, garbės ir tautinio pamišimo aikštelėje vaikosi ir svaido kamuolį, o dešimtys tūkstančių infantilų su trispalvėm drapanom ir milijonai bukapročių TV vergų svaiginasi tuščiu šou, bėgdami nuo savo beprasmiškos kasdienybės. Tai yra krepšinis - vadinama lietuvių religija. Ar ne tiesa? Nesvarbu ką gib sako, pats gali privalai matyt. „Man patinka“ yra ne pasiteisinimas. Daugeliui patinka rūkymas, alkoholis, seksas, gyvūnų žudymas maistui ar pramogai, krepšinis, kompas-mobas-inetas ir visa kas madinga be jokio saiko ar nuovokos. Patogiausia nematyti, nes žiūrėti iš tiesų yra baisu.

gib's picture

Teegu tavo vaikai aina...

Makedaunai akmens amžiaus priemonėmis suvystė 15 tūkst. sirgalių į didžiausią ES vėliavą ir pasiuntė rinktinę ten kur priklauso - maždaug į 7 turnyro vietą. Velniop tą Londoną - Džionas Valančioonas dar turi išmokti žaisti krepšinį. Alley oops!

Smecta's picture

Vėl ne į temą

(nors) pasikart...osiu: Čia ne krepšinio aptarinėjimo forumas! Jei pats net nesidomi, tai kokio velnio tokias nesąmones čia kiši? Jau tikrai nervai ima.

"Sutinku - tai offtopic'as." Sutinki..? Nesimato. Viena yra užsiiminėt vienračiavimu, apie tai dažniausiai skelbiant gyvai, o kartais (tamstos manymu niekada)aprašant didesnius įvykius Unike, o visai kas kita yra ne tik nevažinėt, o dar ir šmeižt ir tyčiotis iš visų iš eilės. Tikrai niekada netoleruosiu tokio elgesio.

bluefire's picture

Kas per velnias?

Kaip galima taip smeizti ir varyti ant krepsinio megeju? Jie gi nevaro ant musu todel, kad ne krepsini zaidziam, o uniais vazinejam! Sita svetaine dabar labiau tapo ''globaliniu'' problemu aptarinejimo forumu... Kaip kokios davatkos(a), skundzias da skundzias, keikia da keikia, varo ir varo... KIEK GALIMA? Lietuviai daugiau neturi kuo tiket, kaip krepsiniu, jiems to reikia, kad praskaidrintu savo pilka gyvenima (aisku yra ir tokiu, kaip mes, kurie randa daugiau skaniu prieskoniu gyvenimui paivairint), jiems krepsinis yra daugiau nei zaidimas, ir sitas pralaimejimas ne vienam buvo labai skaudus. Prasau nesisaipyti is kitu megstamo zaidimo. Kaip sauki, taip atsilieps...

gib's picture

Unlimited Potential

Gerai, jeigu taip nori - tai nėra visiškas offtopic'as. Aukščiau paaiškinta, kad pamišimas apsėdo ne tik tautą, bet gal ir uniker'ius. Apmaudu, nes iki šiol maniau, kad uniker'iai yra šviesioji žmonijos dalis.

Kas čia tokio, jeigu gib'as čia kelis teisingus komentarus parašė? Tau duota proga laisvai pažvelgti į pasaulį, o pats stoji ginti kašiazombių kaip tuščiagalvis Amberis.

bluefire, „lietuvis“ yra toks pats kvailys, kaip „krepšinio mėgėjas“. Abi šios sąvokos yra kvaila mintis kvailoje galvoje - daugiau nieko.

Matau, kad su šita porele sunku bendrauti, nes gib'o IQ yra šviesmečiais aukštesnis. Baigta - jums žalia gatvė rašyt on topic apie uni.

bluefire's picture

Be zodziu...

Be zodziu...

gib's picture

Galva

Kaip ir sakiau - IQ nepalyginami Equal Grin

boruzius's picture

gib\ai - gal turi rezerve

gib\ai - gal turi rezerve 100mm svaistiklius, sloga ir gerkla praejo, o 114mm jau mazoki patapo - tai sakau gal ant sekmadienio prie estrados?
Tuo paciu - kasistai ir anti/kasistai dar turiu uzsilikusius 150/125mm kam reikia kontroles ir dvieju pavaru prasom skelbtis - mielai suselpsiu uz studentiskas kainas.

gib's picture

100 mm

Yra tų švaistiklių. Mestelk privačiai man savo tel., prieš keliaudamas į Vingio parką zvibtelsiu, jeigu ne sekmadienį, tai šeštadienį.

bluefire's picture

Taip, nepalyginami, reikia

Taip, nepalyginami, reikia uzleisti ******* kelia, kaip sako lietuviu ismintis... Tai as ir stengiuosi padaryti Smile

gib's picture

Co to kurwa jest?

Lietuvių išmintis? Shocked Co to kurwa jest? Slant

bluefire's picture

Donec

Lorem ipsum Wink

Smecta's picture

Baigta

Visi mato, kad ne su manim ar Ieva, o su tuščiagalviu, šviesmečiais kvailesniu, arogantiškesniu ir kitokiu pabaisa - gib - yra sunku šnekėt. Nusivažiavo visiškai žmogelis, pakriko nervai, o gal į neviltį ar depresiją puolė... Niekas jam ničniekuo nenusikalto, o jis ant visų varo ir dar kaltina. AČIŪ gibui. Taip "tikrai" pelnysi pasitikėjimą ir garbę.

Prisimenant tamstos tuščiagalvio paminėtą kvailą teiginį apie nenorą lankytis Unike tinklapyj - čia daug kam jau nebesinori lankytis vien dėl idiotiško tamstos elgesio, didžiulės arogancijos, netolerancijos, tušciažodžiavimo, įžeidinėjimų ir kitokio šūdo. Ne vienas jau man siūlė kurti atskirą, normalų ir padorų vienračių propaguotojų tinklapį, kuriame nebūtų šitiek pašalinio šūdo ir kur rinktųsi tik padorūs, vieni kitus suprantantys, vienračiais besidomintys ir aktyviai jais važinėjantys žmonės.

Aš nežadu su niekuo pyktis ir ant nieko nepagrįstai nevarau, niekada nešneku šlamšto ir nesielgiu kaip idiotas. Važinėjau, važinėju ir važinėsiu. O gib peržengė visas etikos, moralės ir kitokias ribas. Gana. Nė žodžiu nebeprisidėsiu prie šūdmalystės. Esu pakankamai save gerbiantis pilietis ir vienratininkas, kad to tiesiog nebematyčiau. Iš manęs šia tema daugiau nė žodžio, jau viską pasakiau.

Jei vienratininkų klubas "Unike" dar atsistos po tokių smūgių, bus šaunu. Jei ne, kursim naują.

gib's picture

Prez

Tuomet, Smecta, geriau iš karto atsistatydink iš pirmininkų ir kurk naują klubą. Pirmininkas visų pirma turi turėti sveiko proto tinkamai įvertinti reikalų padėtį ir pats nepradėti sabotažo apeliuodamas į „visus“, kai klube, t.y. tinklapyje unike.org, nepasitenkinimą reiškia tik bluefire, neskaitant tamstos.

Na, o dėl Unike be Smecto's, visi welcome, net ir nevažinėjantys vienračiu.

Gaila, gib anksčiau nepastebėjo šito post'o, kurį parašė pakankamai save gerbiantis, tolerantiškas ir pan. ir t.t. ne idiotas vienratininkas Grin

Deivis's picture

hmm

Viskas yra gerai su Gib ir Unike.org Smile O tokie Gib'o postai tik paivairina krepsinio tema. Pilnai sutinku su jo nuomone apie krepsini Nose Wink

boruzius's picture

Į nieką nenoriu rodyti

Į nieką nenoriu rodyti pirštais, tačiau daugumai kuriai čia kažkas nepatinka yra max. 3 žmonės.
Nesuprantu, nuo ko čia viskas prasidėjo, tačiau mėšlinėtis tai sugeba ir penkiamečiai. Jei nieko protingo neturim ką sakyti, tai geriau tada išvis nieko nesakyt, o čia viešai diskutuot pas ka iq mažesnis ar didesnis nematau esmės.
Jei kas netvarkoj su kažkuo, būk VYRAS ar BOBA išsikviest razborkiu, paduot į teismą - viešai tik rezultatai ir mėlynės.

Kaip sako, jei kas užkliuna visada galima pasitraukt - juk nieks nelaiko.

Nervus i koncervus - arba nervus ant rato. Iškart pasifistu pasijust gali.

Labiausiai intrigavo citata "...kur rinktųsi tik padorūs, vieni kitus suprantantys, vienračiais besidomintys ir aktyviai jais važinėjantys žmonės..." Smile