Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Perku vienratį Vilniuje!

Senonium's picture

Sveiku, labai susidomėjau vienračiais ir galiausiai nusprendžiau jį įsigyti, dviračio neturiu, gyvenu Vilniuje, tad noriu nedaug vietos užemančios transporto priemonės. Pirkčiau vienratį Vilniuje 150-250 Lt kaina, arba laukiu patarimų kur galima kitur nusipirkti. Smile

Smecta's picture

Parduodamas

http://www.unike.org/node/901 Siūlau šitą vienratį Wink

Pats po visą miestą beveik kasdien su beveik identišku važinėju ir vargo nematau. Padanga plati todėl pravažiuosi visur-duobės, akmenys, žvyras, medžių šaknys miške, laiptai ir t.t. Kaina čia tikrai labai gera (aišku gali truputį pasiderėt su pardavėju, jei turėsi rimtų argumentų). O iki 250 nusipirktum tik mažą 20" vienratį, kuris praktiškai tinkamas tik triukams (jei su plačia padanga ir tvirtu rėmu). Esu pats važinėjęs iš vieno miesto galo į kitą su tokiu vienračiu, bet ten jau iš tikrųjų per didelis vargas ir nepatogu, pasilikau jį grynai triukams. O kaip transporto piemonę naudoju 24", kuris yra pats universaliausias mieste (sakau iš asmeninės patirties, nes pats išbandžiau 12", 16", 18", 20", 24", 26", 29" dydžio vienračius).

Arba dar yra variantas - naujas 26" vienratis už 450Lt pas mane, dviračių parduotuvėj Žirmūnų g. 70, "Dviratis+". Jei važinėsi daugiausiai asfaltuotais keliais ar šaligatviais, šitas vienratis bus lengvesnis ir truputėlį greitesnis.

Sėkmės naujokui! Wink jei reikės pagalbos mokantis, ar iškils klausimų - visada klausk, vienratininkai draugiški žmonės ir su noru pagelbės Smile

Pagarbiai, klubo pirmininkas Smecta

boruzius's picture

Dėl transporto priemonės ir

Dėl transporto priemonės ir universalumo - tai čia galima atskirą diskusiją užvesti.
Asmeniškai ir iš šalies stebint jokie 24" ant asfalto ar offroado neprilygsta 29" ar 26", jei kalbėtumėm apie greiti ir manevringumą.
Kas liečia mažesnius ratus - manau tik triukams ar visiškam muni. - Viskam kitam naudoti būtų įmanoma, bet neefektyvu.
Čia svarbiausia žinoti ko nori, jei nežinai - paprašyti išbandyti, o visai pradžiai pasiskolinti 20" ir išmokt važiuoti.