Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Naujokas

Sveiki esu naujokas. Gal galyte pasakyti koki vienarati pirkti iki 700lt. Dėkui Equal Smile

gib's picture

Newbie

Jeigu nežinai kaip važinėsi (atstumus, per kliūtis ar su triukais), tuomet pirk kurį nors QU-AX Luxus. O jeigu žinai, kaip važinėsi, tai pasakyk, nes kitaip sunku ką patart.

Na tai butu mano pirmasis ir

Na tai butu mano pirmasis ir as noreciau kad butu kuo lengviau ismokti juo vaziuoti. Ir geriausia is Lietuvos.

endless's picture

Nuoma.. ?

Sveikas gyvas naujoke! Smile

Reaguoju į Gib klausimą kaip ketini važinėti ir numanau, kad dar gali būt neapsisprendes dėl stiliaus, tad turiu sekntį pasiųlymą:
Kadangi vienas iš dviejų mano ratų stovi liūdnas ir nenaudojamas kampe, galėčiau jį tau išnuomot, kad pasibandytum/susivoktum kas kur kada Smile Visgi už 700lt nusipirkus netinkamą vienratį ilgai graužtumeis - vėliau tokio dalyko neparduosi per kelias dienas per skelbiu.lt Smile aš pats nusipirkau QU-AX 24" ir juo džiaugiuosi, bet vis pagalvoju, kad reikėjo pirkti ką kitą Smile

Apie siūlomą vienratį: elementarus 20" neaiškios kilmės ratas, su kuriuo pats išmokau ir mokymuisi jis puikiai tinkamas. Bėda ta ( o iš dalies ir pasiųlymo esmė)- jam reikia naujų švaistiklių, kadangi senieji neatlaikė apkrovų. Švaistiklius man žadėjo paturėt ponas Gib (tikiuosi jie dar rinkoj?), o kaina 25lt (taip?). Tai ir būtų ta nuomos kaina tikriausiai + galima būtų susitikus ir pamėgint pirmus kartus pavažiuot, gal kažką patarčiau, nors mano galva užsispyrimas yra raktas į sėkmę šioj srity:)

Bet kuriuo atveju sveikas įstojęs į klubą ! Wink

Na o ka manot apie si

gib's picture

Švaistikliai yra. Luxus

Švaistikliai yra. Luxus normalus, daug su tokiu išmoko. Baltas su dryžuotu balnu dar ir gražus, bent jau man.

Tai imti?

Tai imti?

bluefire's picture

savo KH20 galiu pasiulyti

savo KH20 galiu pasiulyti Wink