Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Гondon 2012: Crapshiћess

Unike's picture

Šiknaračiai nutrenkti šalin - vėl atėjo laikas pasmaukyti prieš TV kai Kemzūros crapshitinkai pro Čiavėso tankus braunasi į Elžbietos II Londoną. Karakase naktį Vaskėsą taip tvarkė, kad net Vilniuje žaibavo griaudėjo, o šįvakar sueitis su neg… juod…, kuriems Krabas Lizdeika jau nugnaibė garbę ir orumą. Šiąnakt kaimynas neduos į dūdą už girtą riaumojimą - net ir pati kvailiausia tradicija yra neliečiama ir genetiškai apsaugota.

Bent boruzius šiomis dienomis mina pajūry, gelbsti klubą kaip Jėzus žmoniją.

gib's picture

Būgnai

Jeigu praeitą naktį jums garsiai raudant ir kukčiojant kaimynas daužė į sieną, greičiausiai jis tai darė tuščia sirgaliaus galva. Šiandien Nigeriai muša būgnus, šokyje maskatuoja pimpiais ir papais, o Sėkla kramto savo crap spalvos barzdą.

nigeria nigerija

gib's picture

Holy Crapshitness

Nuo šiol kunigėlis mišias baigs ne žodžiu „amen“, bet „užsikruškit“.


puerto rico rikas

gib's picture

¡Al carajo lituanos de mierda!

Prezidentas H. Čiavėsas krepšininkus lituanus iš mierdos siunčia ant karacho, duoda 72 val. išsinešdinti iš Venesuelos:

dominican dominicana dominikos dominika

Unike's picture

El pueblo unido jamás será vencido

el che vive

Šiąnakt buvo išprieštarauta paskutinė turnyro hispaniškoji ekipa, o į žaidynes keliauja nygeris, ruskis ir lituanas. Lotynų amerikos amigo'ms - unike.org himnas (švilpti galima):

gib's picture

Guerra

Pasaulinis karas tęsiasi. Dėl pinigų ir smegenų trūkumo žudo Damaske ir Londone. Praeitą naktį Argentinos gauchos skerdė Homo litųanus, iki paryčių ant asado skrudino dvylika chorizo.

Гondon 2012: Crapshitness
Lietuva - Argentina 79:102

gib's picture

Chinga Changa

Raudonieji H. Chávez muchachos išleido gyvus lituanus iš P. Amerikos, bet ir Europoje nėra ramybės dėl afrikiečių ir mongoloidų.

*** septynios rasistinės pastraipos panaikintos olimpinės cenzūros ***

Šiandien patriotinė šalies delegacija naciopatų sporto žaidynese pagaliau parodė Nigerijos svečiams kas čia yra šeimininkas ir kokiu stiliumi plaukti atgal į Afriką.

London 2012: Krepšhitness
Lietuva - Nigerija 72:53
gib's picture

Bunnies

Chekla

Nusivylusi namų šeimininkė vestuviniu žiedu išmušė playboyui T. Parkeriui akį. Tačiau anam akių nereikia, kad suvystytų litųanus. O kad dar būtų ir kurčias! Deja, Scotland Yard'as atėmė būgnus, be kurių Sėkla yra kaip Energizer zuikis be baterijos.

London 2012: Crapshitness
Lietuva - Prancūzija 74:82

gib's picture

Sveikuoliai

Mazochistas serga už LT, sadistas serga už US, o sveikas - neserga. Todėl jis ir sveikas, kad neserga.

Гondon 2012: Crapšinis
Lietuva - JAV 94:99

sveikuolis

gib's picture

Ya Rayah

Na, žalios pelkių varlės, dabar turėsit tris ketvirčius supratimo kas yra Sacharos saulė! Norėsite naftoj pasipliuškenti ar ant kupranugariaus pralėkti - mielai prašom pasisvečiuoti arabų tautose, kurioms užtenka ir vienos religijos.

Lەndەn 2012, Crapshitness
Lietuva - Tunisas 76:63
gib's picture

Vecino

Sporto nacių žaidynėse yra garbės reikalas parklupdyti artimiausios šalies kaimyną. Krepšhitnio atrankoje atsitiktinai ir sąmoningai buvo pasirinkti teisingi varžovai: Ispanija - Prancūzija, Lietuva - Rusija, Brazilija - Argentina. Na, o JAV taikdariams visi yra kaimynai, net Irakas ir Afganistanas. Beje, Anglijoje amerikonai ir australai yra istorinės britų kolonijos kaimynai, tai mena išlikęs žodis „fuck“, bendras visoms trims kalboms.

gib's picture

Рефлех Павлова

Laimi gabūs, gudrūs ir greiti - tie, kurie nukabino trispalves drapanas nuo savęs, kibirų, trobų ir statė už dvigalvį. Lituanų ekipoje Яšikevičius, kurio protcesorius pernelyg išmanus kitiems, suskubo pirmasis ir jau trečiam kėliny kalbėjo vien M. Lomonosovo ir D. Mendelejevo kalba. Jo remiama komanda poryt susitiks su ispaиais, kurie šiandien atsilaikė prieš фrancūzų kumščius.

Гondon 2012: Crяpshiћess
Литхуйэния - Раша 74:83

gib's picture

Basta

Šis krepšinio giblas blogas geras oficialiai uždaromas. Visiems tylėjusiems ačiū už pritarimą, o su Unike buvo garbė pabendrauti.