Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Klubo pirmininko rinkimai · 2012

Unike's picture

Unike pirmininko rinkimų metas yra ruduo. Kadangi pogrindinis Unike pirmininkas snaudžia, pradėsim nominacijas be jo. (Kas pirmas sutiks Smecta, nuraukite jam kiaušus ir galėsite juos iškeisti į vienratį.)

Primenam, kad iki spalio 15 d. tik siūlome kandidatus šioje temoje, o tik po to iki spalio 31 d. balsuojame. Pirminininką paskelbsime lapkričio 1 d.

Naujokams paaiškinsim, kad klubo pirmininkas turi tik vieną pareigą - suėjus terminui surengti naujo pirmininko rinkimus ir perduoti jam įgaliojimus. Pirmininkas turi el. pašto adresą , kuriuo interesantai gali rašyti laiškus, ir tikimasi, kad pirmininkas juos tinkamai apdoros - perduos kitiems nariams per unike.org, pats atsakys ir pan. Pirmininkas klubui yra reikalingas tik tam, kad ne klubo nariai turėtų asmenį, per kurį galėtų bendrauti su beasmeniu klubu.

Visom kitom prasmėm pirmininkas yra toks pats klubo narys, kaip ir bet kuris kitas. Jam nepriklauso būti ambicingu, godžiu, arogantišku, meluoti, vogti, apsimetinėti viską žinančiu ir mokyti tautą gyventi kaip tai darė ir darys politikai.

Prašom siūlyti kandidatus į pirmininkus iš esamų narių.

gib's picture

Anybody?

Iki balsavimo pradžios (2012-10-15) liko mažiau negu savaitė, tačiau dar nepasiūlytas nei vienas kandidatas į klubo pirmininkus. O kad taip aktyviai dalyvautume politiniuose rinkimuose, pvz., seimo! Kodėl mums nerūpi, kad mes nespjaunam politikuojančių klaunų pusėn, bet veliamės į visam pasaulyje išplatintą demokratijos žaidimą patikėdami įstatymų leidimą šustauskui, gražuliui, kuokai, veselkai, valinskienei, uspaskiхуй, abonentui, patackui… (visas sąrašas labai ilgas). Gal bent klubo pirmininko atveju atėjome į protą ir nedalyvaujame? Vargu ar priežastis šita.

Unike.org dėl neįvykusių pirmininko rinkimų tikrai nenumirs - visagalis klubo steigėjas savo įsakymu paskirs Savanorį Nr. 1, arba klubui metus pirmininkaus robotas Autoresponder'is . Tačiau dar yra laiko siūlyti ir siūlytis į klubo pirmininkus.

boruzius's picture

Be galvos neliekam - renkame

Be galvos neliekam - renkame mane. Prižadu, kaip visada šaukti į bendrus susitikimus, kurie baigiasi draugiška šešėlio kompanija, bei garsinti ir garsintis minimalistinį eko švarų raumens idėjas.
Kaip prezidentas prižadu suskaičiuoti visus faktinius rinkėjus ir ta proga, o gal ir prastėjančio oro šventei bandyt surinkt visus į kruvą prie termoso ir kelių kilometrų pramankštos , bendravimas kam nereikalingas - nebūtinas - bent sportinė dvasia ir priekyje esantis oponentas pagerins psichologinį ir kilometražinę atmosferą.
Tad pažadu žadėt toliau - tik duokyt prezidento oridinus - o jei nepatinka, tai patys pirmyn į politikos sceną, nuo per didelės tuščios garbės dar nieks nenumirė Smile

PS: iš kitos operos, gal kas nori rimtai paplanuot kitais metais piligrimo kelia ant rato ar pėsčiom Smile

gib's picture

Piligrimage

Turi mintyje El Camino Ispanijoj ar Žemaičių Kalvariją Litwoj? Grin

Smecta's picture

pasigaileti (,) nereikia (,) rauti +MEET

Smecta gyvas ir tikrai aktyvus, tik ne forume. Sorry uz tai! Nose Wink kadangi vazinejanciu nedaug o visi vazinejantys vieni kitus zinomir kai yra reikalas susitariam, nera prasmes kasdien sedet forume ir rasinet "labas rytas, siandien vaziuoju vienraciu, rytoj vel vaziuosiu, poryt vel vaziuosiu ir t.t." Grin manau nera ir didelio skirtumo kas klubo pirmininkas, nes vistiek Lietuvoj vienraciu dar nera tiek kad vyktu atskiri vienraciu renginiai ir reiktu kazkokio atstovo spaudai ir t.t. Straight Face

O as db specialiai pirmininku siulysiu save, kad butu lygiosios Grin as taip pat galiu daug prizadet visko! pakelsiu bobutems atlyginimus (ant spintu, kad nepasiektu kol neuzlips ant vienraciu), sumazinsiu narystes mokescius, suksiu rata ir kitus priversiu sukt (dazniau nei iki siol), skelbsiu meetus, rengsiu susitikimus, planuosiu idomesnes keliones, kitoki veiksma. Rinkimai paveluoti, bet renkam, zmones! Grin veiksmo truksta, pasistengsiu kad jo butu kuo daugiau! Wink

Boruziau, mum abiem reiktu pasitempt nes abu vazinejam daznai ir nieko apie tai neskelbiam.. geda.. Mustache taigi siandien pat pradedu taisytis:

SKELBIU MEETA:
Laikas: siandien, 2013 sausio 7d, ~20h (pageidaujant galima truputi koreguot laika).
Vieta: kazkur netoli centro (norincius prasom kreiptis, galima bus keist vieta pagal pageidavimus).
Dalyviai: kolkas vaziuotojai du (24" ir 24").
Numatoma trasa: truputis centro, pakankamai isibegejus iskrisim i miska (koreguotina pagal pageidavimus).

Taigi.. let's ride!

Smecta's picture

Ready for da meet!

Kadangi sis meet'as vyks visiskoje tamsoje, nusprendziau atitinkamai apsiginkluot:

Smecta's picture

Meeto rezultatai, foto

Dalyviu skaicius ir laikas nepasikeite, viskas truko mazdaug 3:15h, nuvaziuota apie 8km (neskaitant pasisukinejimu katedroj, dar poroj vietu ir prie zalio tilto kur pora maroziuku bande vaziuot), rengiames kitam meet'ui!

Keletas foto:
2013-01-07 MEET