Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Halloween

gib's picture

Katės greitai veisiasi tik populiariame O. Benderio posakyje. Žemėje, kurios pusė paviršiaus paversta savartynu, greitai veisiasi tik žmogus ir jo veisiamas maistas. Žmogui nebereikia bijoti gyvūnų, išskyrus kitą žmogų. Iš baimės turime valstybes ir kariuomenę, demonstruojančią pasirengimą pervažiuoti priešams tankais per galvas. Gyvybės naikinimo priemones kuria ne pusgalviai, laikantys rankose automatus, bet visuomenės gerbiami intelektualai: mokslininkai, verslininkai, politikai. Tai akivaizdžiai parodo, kad net atradėjai ir novatoriai, pasiekę aukštumų savo srityse, gali būti visiški moraliniai imbecilai, keičiantys gyvybę į pinigus. Bet kam visa tai įdomu? Einu geriau savo PlayStation konsolėj užkursiu Manhunt.

*** po maždaug šešių valandų: ***

Vėlės gerbiamos labiau už gyvą. Kokia iš jų nauda: nei apvogsi, nei iškeiksi, nei kailį nudirsi. Gali tik paverk ir gražiu žodžiu paminėt: taip sau, o geriau - kitam, Vėlinių proga pagarbą ir užuojautą pavaizduot.

Šiandien Helovinas - žmonės vaiduokliais rengiasi, veidus baisinasi. Klausimas - ar žmogui klaiki kaukė reikalinga? Juk kito tokio išgamos žemėje nėra.