Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Choco

Unike's picture
2013-04-09 19:00
Europe/Vilnius

Molėtų valsčiuje plytas gamina ne iš molio, bet šokolado. Giedraičių manufaktūra, vadinama „Chocolate Naive“, 2013 m. balandžio 9 d. 19 val. „Daiktų viešbutyje“ pristatinės gamybos naujoves ir vaišins kviestinius svečius saldumynais. Renginyje taip pat bus galima gyvai pamatyti 36" ratą „Kris Holm KH36“ ir ant jo sėdom nusipaveiksluoti. Reikalas tas, kad verslovės logotipas yra diedas ant senobinio vienračiaus „Penny Farthing“, todėl šalies pirmaujantis vieno rato klubas „Unike“ yra maloniai kviečiamas „ant šokolado“.

Kitaip tariant — gera proga padaryti pavasarinę klubo sueigą su ratais. Norintys-galintys atsiliepkime šioje temoje — bus aiškiau kokia forma svečiuosimės.

gib's picture

Cacao

Niekas nemėgsta šokolado? Slant
Jeigu visgi atsirastų kam patinka, atsiliepkite, persiųsiu el. p. renginio šeimininkų informaciją.

gib's picture

FU CN

Šokoladinis balius artėja, o iš klubo narių nieko negirdėti. Leiskite išversti šį nebylų „Unike“ atsakymą į „Chocolate Naive“ pakvietimą:

„Unike“ nebendradarbiauja su amoraliais verslais, kurie išnaudoja gyvūnus!

„Chocolate Naive“ savo 43% šokolado įpakavimą, kurį turiu po ranka, aprašinėjo įvairiausiais kliedesiais apie produkto ekologišką, organinę, biodinaminę kilmę, atrado vietos ir grožiniam rašiniui, kuriame autorius (-ė) romantiškai prisimena karvės melžimo patirtį, lygina tešmens smaukymą su bažnyčios varpo skambinimu. Angliška rašliava baigiama maždaug tokiu retoriniu klausimu karvei: „tai gal pamėginkime vėl tave pamelžt, Marge?“.

O gal pamėginkime pamelžt tave, pieno produktų verteiva? Įdomu, kaip tau patiktų, jeigu mes įkalintume ir dirbtinai apvaisintume tavo mamą, tau gimus ją melžtume kol duoda pieno, o tave patį iki skerdyklos šertume biocheminiais surogatais. Kaip tau patiktų toks gyvenimėšlis šonas šonan su tavo broliais ir seserimis ankštoj fermoj, kaip knygos bibliotekoje?

Gyvūnų išnaudojimas ir žudymas žmogui nėra jokia problema. Problema - tai kai televizijoje porelė bučiuojasi: laidą tuomet privalu „N14“ paženklint. O prekybos centre vaikščiok su savo mažamečiais vaikais tarp kruvinos skerdienos - rinkis pagal vaizdą ar etiketę kurį galvažudį pasamdyt už pinigą.

Noreciau visai pasizmonet,

Atsakymas neprastas, laisve karvems! Noreciau visai pasizmonet, bet mokslai ciut kankina. O ismint i moletus jau siandien reiktu... Smile

gib's picture

Sitio

Minti reiktų ne į Molėtus, o Vilnių (Daiktų viešbutis)

Rebranded Choke-let Naïve logo:

gib's picture

Čhupspa Čhulps

Nepažįsti? Pažįsk!- Natiurmortas: galvijus prievartaujančio verslo galvutė ant trikočio balnavamzdžio: