Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Ignalina

Kenshis's picture

Parduodamas

Sugalvojau kitoki plana, todel Custom uni parduodamas Kaina 550Lt
Kenshis's picture

Custom uni

Pagaliau baigtas mano custom uni Smile Rėmas Qu-Ax Cross Sėdynė Qu-Ax Street Sadle Spaustukas Qu-AX Švaistikliai Qu-Ax ISIS Alu 125mm Stebulė Kris Holm Ratlankis Alexrim DX 32 Padanga neaiški Pedalai Mongoose Aš patenkintas Grin pagaliau prasidėjo mano kaip street'erio/trial'erio karjiera. Šiandien buvo išbandymas, viskas super. Aišku yra ir nuo kur svorio numesti ir kur toliau tobulėti, bet pirmiausia tai daryti reikia pačiam, o ne ratui.
Unike's picture

Ignalinos maratonas

2006-07-23 11:00
2006-07-23 17:00
Etc/GMT+3

2006 m. liepos 23 d., sekmadienį, Ignalinoje, įvyks Vilniaus ir Ignalinos maratonų taurės antrasis etapas – Ignalinos maratonas. Kviečiame registruotis.

Pirmajame maratono etape vienračiu važiavo gib! Palauksim ir pažiūrėsim, kas šį kartą išdįs lenktyniauti su dviračiais Wink

Organizatoriai planuoja renginio savaitgalį įrengti palapinių stovyklą, todėl pramogos greičiausiai truks dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį. Kas vienračiais nelenktyniaus vis viena gali vykti palaikyti važiuojančių ir demonstruoti balansavimą ant vieno rato Shocked

Marathon

Kenshis's picture

Luxus 20"

Qu-Ax Luxus vienratis 20" ratas, juodas. 150 Lt Image Hosted by ImageShack.us
Kenshis's picture

Schwinn vienratis

Parduodamas Schwinn Vintage vienratis. 24" ratas, 28 stipinai, Schwinn tubular rimsas, chromuotas, odine sedyne, viskas originalu. 150 Lt.
Syndicate content