Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Vilnius

predo's picture

New KH36 in town

Vilniuje rieda naujas ratas, Kris Holm 36".

Unike jau seniai apleido deivė Nikė, todėl kyla minčių apie Facebook community.

Beje, kas dar turi 36"? gib?

Smecta's picture

Vienratis TV3 eteryje

Sveiki visi visi! Jei dar yra tokių kurie kada nors čia apsilanko, tai galiu pasireklamuot, kad šeštadieni jau antrą kartą vaidensiuos TV3 šokių projekte "Šok su manimi".

endless's picture

Paskolinkit 36" please

Sveiki kolegos,

Ar galėčiau iš šiam sekmadieniui (08-24d.) pasiskolinti iš kieno 36" ratą? Galimi barteriniai mainai paslaugomis iš VELOVELO !

Mano nr 868022787, labai lauksiu atsiliepsiančių!

Cross's picture

Parduodu vienaratį

Smecta's picture

2011 06 19 <<< Today I landed ! >>>

Tai va. Pamačiau šiandien vakare apie 21:30h šitą multiką http://www.youtube.com/watch?v=55wlXLSQf2E&, kurį prieš kelias dienas inmetė Jonas iš Panevėžio ir net biesas paėmė... Kodėl jis gali o aš negaliu??? Paskutiniu metu žiauriai nėra laiko važinėt ir praktikuotis triukus, viso labo tik į darbą ir atgal nuriedu kilometrą ar net mažiau. O jis bestija jau net rteyflip suspėjo išmokt..

KlOunas's picture

Tour De Senamiestis

Taigi, kadangi neturėjau su kuo šiandieną važinėtis MUni, tai nusprendžiau riedėti miestan ir stengtis važiuoti ten kur nedažnai važinėju,ar išvis nebuvęs. Equal Smile

1 stotelė- laiptai prie barbakano(leidžiantis nuokalne link Vytauto Didžiojo gimnazijos.)
Nekarto ten nevažiavęs dieną, kai viskas matosi, tad nuvažiuot nuo tų ~30 atskirų (maždauk per pusę metro vienas nuo kito) laiptų nesudarė sunkumų, bet vistiek buvo labai smagu ir įdomu.

2 Stotelė Coffee inn prie Turkų ambasados. Kaip visada pasiemiau ledinę moką, atsigaivinau, prisiklijavau lipduką( Grin ) ir nuriedėjau toliau.

Smecta's picture

Mano videos, nuotraukos, naujų triukų aprašymai ir t.t.

urban-uni.mylivepage.com - mano puslapis į kurį dėsiu savo video, aprašysiu ride'inimus, pildysiu savo išmoktų triukų sąrašą ir pan. Štai ir mano pirmasis video: http://urban-uni.mylivepage.com/file/2774_%3A%3A%3AVienra%C4%8Diavimas%3A%3A%3A/5343_Julius_unicycling.wmv enjoy Nose Wink
NickAn's picture

Just a new blog entry

Hi2all!
Pradesim dar viena irasa i mano bloga Wink

Gerda's picture

Nervina

Negaliu, kaip nervina. ]]; Atrodo, kad išmokt užlipt ant vienračio be atramos yra dar sunkiau, negu išmokt juo važiuot.

Gerda's picture

IŠMOKAU

Šiandien pagaliau išmokau važiuot vienaračiu. Būna, kad nepasiseka pavažiuot, bet retai. [[; Mokinuosi su praeito sekmadienio po maždaug 2 valandas į dieną. ;DD

Syndicate content